vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
39,18%
Marian Kotleba ĽSNS
25,77%
Igor Kašper NEKA
13,40%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
11,34%
Jozef Šimko NEKA
5,15%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,06%
Miroslav Gálik NAS
1,03%
Martin Juhaniak NEKA
1,03%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1,03%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

21,58
%
2017 1. kolo
19,07
%
2013 2. kolo
28,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,58%
2013 2. kolo 19,07%
2013 1. kolo 28,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
35 hlasov
2
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
30 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
26 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
26 hlasov
5
Aladár Bari, MOST - HÍD
25 hlasov
6
Vojtech Szajkó, SRK
24 hlasov
7
Ladislav Rigó, SMK-MKP
24 hlasov
8
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
24 hlasov
9
Ferenc Auxt, SMK-MKP
22 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
14 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
13 hlasov
12
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
13
Aneta Vargicová, SNS
9 hlasov
14
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
15
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Ivan Hazucha, SMER-SD
7 hlasov
18
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
19
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
6 hlasov
20
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
21
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
22
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
23
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
24
Vojtech Menyhárt, NEKA
5 hlasov
25
Katarína Moncoľová, NEKA
5 hlasov
26
Dušan Hlinka, SMER-SD
5 hlasov
27
Ján Lichanec, NEKA
5 hlasov
28
Peter Mináč, SMER-SD
4 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
31
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
32
Róbert Čipka, KSS
4 hlasov
33
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
34
Stanislava Zvarová, SMER-SD
4 hlasov
35
Miroslava Vargová, NEKA
3 hlasov
36
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
37
Miroslava Grendelová, KSS
3 hlasov
38
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
39
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
40
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
41
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
42
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
43
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
44
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
45
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
46
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
47
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
48
Roman Lebeda, NEKA
49
Zdenek Očovan, NAJ