vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
39,12%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
27,04%
Peter Oremus NEKA
11,39%
Milan Uhrík ĽSNS
10,20%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
8,16%
Ľászló Hajdu MKDA
2,38%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,70%
Ján Marko NP

Volebná účasť

13,70
%
2017 1. kolo
9,73
%
2013 2. kolo
14,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,7%
2013 2. kolo 9,73%
2013 1. kolo 14,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dávid Nagy, SMK-MKP
267 hlasov
2
János Bób, SMK-MKP
252 hlasov
3
Bertalan Bóna, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
216 hlasov
4
Otokar Klein, NEKA
210 hlasov
5
Mária Czuczor, SMK-MKP
195 hlasov
6
Tibor Dobai, SMK-MKP
188 hlasov
7
Eva Polerecká, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
127 hlasov
8
Tibor Matuška, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
118 hlasov
9
Branislav Becík, NEKA
118 hlasov
10
Marek Oremus, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
93 hlasov
11
Gabriel Katona, NEKA
91 hlasov
12
Helena Bohátová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
85 hlasov
13
Ivan Katona, NEKA
73 hlasov
14
Ladislav Balogh, ĽS Naše Slovensko
64 hlasov
15
Eva Smolíková, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
60 hlasov
16
Karin Jaššová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
59 hlasov
17
Ladislav Marenčák, NEKA
57 hlasov
18
Daniel Žingor, NEKA
54 hlasov
19
Tatiana Svetlanská, NEKA
48 hlasov
20
Štefan Prešinský, NEKA
43 hlasov
21
Juraj Šimunek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
22
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
23
Ján Volf, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
24
Martin Mikla, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
25
Ľuboš Ivan, NEKA
38 hlasov
26
Richard Schwarz, NEKA
37 hlasov
27
Igor Sádovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
28
Marcel Filaga, NEKA
35 hlasov
29
Radovan Kuruc, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
30
Martin Šteták, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
31
Jozef Francel, NEKA
25 hlasov
32
Gizela Kevélyová, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
33
Stanislav Kosec, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
34
Pavol Uhrín, DOMA DOBRE
20 hlasov
35
Adrián Takáč, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
36
Martin Búry, NEKA
16 hlasov
37
Ivan Solár, NEKA
13 hlasov
38
Lenka Szegényová, KSS
12 hlasov
39
Štefan Skok, NP
4 hlasov
40
Jozef Zaťko, NP
3 hlasov