vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
58,14%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
14,73%
Štefan Surmánek ĽSNS
9,30%
Jozef Bobík NEKA
6,20%
Oliver Petrík JĽSS
3,10%
Lukáš Sisák KSS
3,10%
Róbert Bačinský NEKA
2,33%
Jaroslav Džunko NEKA
1,55%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,78%
Vladislav Stanko NEKA
0,78%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

24,39
%
2017 1. kolo
9,26
%
2013 2. kolo
29,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,39%
2013 2. kolo 9,26%
2013 1. kolo 29,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Bohuš Jakuboc, ŠKV
90 hlasov
2
Jana Cibereová, SMER-SD
35 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER-SD
32 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
31 hlasov
5
Michal Stričík, ŠKV
27 hlasov
6
Timea Sotáková, SMER-SD
25 hlasov
7
Ján Mihalečko, SMER-SD
25 hlasov
8
Pavol Kuchta, SMER-SD
25 hlasov
9
Emil Ďurovčík, SMER-SD
25 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
24 hlasov
11
Jozef Sokologorský, SMER-SD
18 hlasov
12
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
14
Stanislav Gaľa, ŠKV
11 hlasov
15
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
Marián Nistor, ŠKV
11 hlasov
17
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
18
Ľudovít Adam, NEKA
10 hlasov
19
Marián Markovič, ŠKV
10 hlasov
20
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
22
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Jozef Bobík, NEKA
8 hlasov
24
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Dušan Goda, NEKA
7 hlasov
26
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
27
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
28
Matej Šarocký, ŠANCA
6 hlasov
29
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Marek Švingál, ŠKV
6 hlasov
31
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Ildikó Vargová, ŠKV
6 hlasov
33
Mária Bálintová, MOST - HÍD
5 hlasov
34
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Emil Čurma, SNS
5 hlasov
36
Iveta Golmicová, ŠANCA
5 hlasov
37
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
38
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
39
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
4 hlasov
41
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
42
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
43
Lukáš Pažinka, NEKA
4 hlasov
44
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
45
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
46
Viliam Brandis, NAJ
4 hlasov
47
Peter Badida, VZDOR
4 hlasov
48
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
49
Marta Hermannová, NAJ
3 hlasov
50
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
51
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
52
Erik Sibal, NEKA
2 hlasov
53
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
54
Peter Borza, SNS
1 hlasov
55
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
56
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
57
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
58
Peter Sabol, SNS
1 hlasov
59
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
61
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
62
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
63
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
64
Peter Horňák, DS
65
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
66
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
67
Miroslav Šimko, SNS
68
Oskar Szabo, SZS
69
Radoslav Smutný, SP
70
Karol Pavelka, SNS
71
Peter Malík, SNS
72
Mikuláš Kiš, NAJ
73
Jozef Jambor, NAJ
74
Mária Vargová, MOST - HÍD