vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
45,43%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,04%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
9,70%
Ján Struk SMS
2,25%
Jarmila Tkáčová SNS
1,97%
Róbert Bačinský NEKA
1,55%
Jozef Červenák RIS
1,13%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,13%
Vladislav Stanko NEKA
0,70%
Lukáš Sisák KSS
0,56%
Rudolf Botka NP
0,42%
Jaroslav Džunko NEKA
0,42%
Jozef Bobík NEKA
0,28%
Oliver Petrík JĽSS
0,28%
Adam Šepetka NAJ
0,14%

Volebná účasť

29,43
%
2017 1. kolo
8,07
%
2013 2. kolo
21,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,43%
2013 2. kolo 8,07%
2013 1. kolo 21,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Oravecz, MOST - HÍD
392 hlasov
2
László Köteles, SMK-MKP
321 hlasov
3
Csaba Simkó, SMK-MKP
295 hlasov
4
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
215 hlasov
5
Ivan Hriczko, ŠKV
178 hlasov
6
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
152 hlasov
7
István Zachariaš, SMK-MKP
146 hlasov
8
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
145 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
137 hlasov
10
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
134 hlasov
11
Roland Szabó, SMER-SD
124 hlasov
12
Tamás Iván, SMK-MKP
117 hlasov
13
Alexander Horváth, MOST - HÍD
110 hlasov
14
Peter Derevjaník, SMER-SD
101 hlasov
15
Tibor Bráz, NEKA
97 hlasov
16
Ján Serbin, NEKA
92 hlasov
17
Gábor Szalay, SMK-MKP
92 hlasov
18
Alexander Képes, SMK-MKP
77 hlasov
19
Elena Fialková, MOST - HÍD
68 hlasov
20
Anton Király, SMK-MKP
66 hlasov
21
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
64 hlasov
22
Mária Lacková, NEKA
63 hlasov
23
Slavomír Borovský, DS
58 hlasov
24
Július Begala, NEKA
58 hlasov
25
Július Grulyo, NEKA
42 hlasov
26
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
27
Ján Horváth, NEKA
36 hlasov
28
Monika Gergelová, SNS
34 hlasov
29
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
30
Július Pelegrin, NEKA
30 hlasov
31
Ondrej Bernát, SMER-SD
27 hlasov
32
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
33
Augustín Köteles, NAJ
20 hlasov
34
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
35
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
36
Pavol Lehotský, NEKA
17 hlasov
37
Gabriel Böhm, NEKA
16 hlasov
38
Július Beluscsák, NEKA
16 hlasov
39
Jarmila Vaňová, ŠKV
15 hlasov
40
Martina Dutková, NEKA
15 hlasov
41
Erika Zámboriová, ŠKV
15 hlasov
42
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
43
Peter Kocai, NAJ
14 hlasov
44
František Petro, SMER-SD
14 hlasov
45
Michal Rečka, SMER-SD
14 hlasov
46
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
47
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
48
Radoslav Hodor, NEKA
12 hlasov
49
Anetta Strýčková, NEKA
12 hlasov
50
Ervín Kompuš, NAJ
12 hlasov
51
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
52
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
53
Vojtech Farkaš, NEKA
10 hlasov
54
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
55
Rudolf Varga, VZDOR
10 hlasov
56
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
57
Mária Dulovičová, NEKA
9 hlasov
58
Jozef Hric, KSS
9 hlasov
59
Jozef Krešák, ŠANCA
9 hlasov
60
Vlastimil Lakatoš, NEKA
8 hlasov
61
Peter Seman, KSS
7 hlasov
62
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
7 hlasov
63
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
64
Ján Kokarda, NEKA
6 hlasov
65
Tomáš Suchý, ŠANCA
4 hlasov
66
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov