vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
46,43%
Juraj Blanár Smer-SD
29,29%
Marián Murín NEKA
13,57%
Peter Sagan ĽSNS
7,14%
Anton Martvoň NEKA
3,57%
Peter Cibulka NEKA
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Ján Mikolaj SNS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

39,45
%
2017 1. kolo
22,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,45%
2013 1. kolo 22,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
46 hlasov
2
Zuzana Valocká, NEKA
39 hlasov
3
František Výrostko, NEKA
35 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
33 hlasov
5
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
6
Imrich Žigo, NEKA
30 hlasov
7
Tatiana Červeňová, SMER-SD
29 hlasov
8
Marek Straka, SMER-SD
28 hlasov
9
Martin Hudec, SNS
28 hlasov
10
Marcel Maťovčík, NEKA
26 hlasov
11
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
12
Milan Horňák, NEKA
24 hlasov
13
Tomáš Zanovit, NEKA
23 hlasov
14
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
15
Jaroslav Brzák, NEKA
19 hlasov
16
Patrik Antal, NEKA
19 hlasov
17
Katarína Tomášová, SMER-SD
19 hlasov
18
Peter Kašuba, NEKA
18 hlasov
19
Slavomír Šuch, SMER-SD
17 hlasov
20
Branislav Zacharides, NEKA
17 hlasov
21
Marián Krivuš, NEKA
16 hlasov
22
Stanislav Rohoň, NEKA
15 hlasov
23
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
24
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
25
Pavol Zemko, NEKA
13 hlasov
26
Zdenko Kozák, SNS
13 hlasov
27
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
28
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
29
Miroslav Mazúr, NEKA
10 hlasov
30
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Róbert Ivaška, SMER-SD
10 hlasov
32
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
33
Marián Fedor, SMER-SD
9 hlasov
34
Martin Čanády, SNS
8 hlasov
35
Jozef Petráš, SMER-SD
7 hlasov
36
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
6 hlasov
37
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
38
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
39
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
42
Eva Milučká, SNS
5 hlasov
43
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Štefan Balošák, SMER-SD
4 hlasov
45
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
4 hlasov
46
Marek Veverica, DOMA DOBRE
4 hlasov
47
Ivan Gondáš, SNS
3 hlasov
48
Dana Šinálová, SNS
3 hlasov
49
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
50
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Miroslav Herák, KSS
3 hlasov
52
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
2 hlasov
53
Ján Burda, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Alexander Velitš, VZDOR