vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
43,48%
Juraj Blanár Smer-SD
30,43%
Marián Murín NEKA
9,78%
Peter Sagan ĽSNS
7,61%
Anton Martvoň NEKA
4,35%
Peter Cibulka NEKA
2,17%
Ján Mikolaj SNS
2,17%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

29,50
%
2017 1. kolo
15,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,5%
2013 1. kolo 15,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
42 hlasov
2
Zuzana Valocká, NEKA
37 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
31 hlasov
4
Róbert Ivaška, SMER-SD
22 hlasov
5
Tomáš Zanovit, NEKA
20 hlasov
6
Zdenko Kozák, SNS
18 hlasov
7
Marián Krivuš, NEKA
17 hlasov
8
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
9
František Výrostko, NEKA
16 hlasov
10
Jaroslav Brzák, NEKA
14 hlasov
11
Tatiana Červeňová, SMER-SD
14 hlasov
12
Branislav Zacharides, NEKA
14 hlasov
13
Martin Hudec, SNS
14 hlasov
14
Imrich Žigo, NEKA
13 hlasov
15
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
Peter Vons, NEKA
10 hlasov
17
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
18
Marek Straka, SMER-SD
9 hlasov
19
Marcel Maťovčík, NEKA
9 hlasov
20
Peter Kašuba, NEKA
8 hlasov
21
Slavomír Šuch, SMER-SD
8 hlasov
22
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Milan Horňák, NEKA
7 hlasov
24
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Štefan Balošák, SMER-SD
6 hlasov
26
Patrik Antal, NEKA
6 hlasov
27
Alexander Velitš, VZDOR
5 hlasov
28
Jozef Petráš, SMER-SD
5 hlasov
29
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Martin Čanády, SNS
4 hlasov
31
Marián Fedor, SMER-SD
4 hlasov
32
Miroslav Mazúr, NEKA
4 hlasov
33
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
34
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
3 hlasov
35
Eva Milučká, SNS
3 hlasov
36
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
3 hlasov
37
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
3 hlasov
38
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
40
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Katarína Tomášová, SMER-SD
2 hlasov
42
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Pavol Zemko, NEKA
2 hlasov
44
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
45
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
47
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasov
48
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Marek Veverica, DOMA DOBRE
1 hlasov
51
Ján Burda, MOST - HÍD
52
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
54
Dana Šinálová, SNS