vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37,55%
Juraj Blanár Smer-SD
29,85%
Peter Sagan ĽSNS
12,45%
Marián Murín NEKA
11,69%
Anton Martvoň NEKA
4,56%
Ján Mikolaj SNS
1,81%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,24%
Peter Cibulka NEKA
0,48%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,38%

Volebná účasť

29,55
%
2017 1. kolo
15,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,55%
2013 1. kolo 15,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Čanády, SNS
449 hlasov
2
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
266 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
253 hlasov
4
František Výrostko, NEKA
225 hlasov
5
Imrich Žigo, NEKA
224 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
187 hlasov
7
Tatiana Červeňová, SMER-SD
172 hlasov
8
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
166 hlasov
9
Tomáš Zanovit, NEKA
160 hlasov
10
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
156 hlasov
11
Marián Krivuš, NEKA
155 hlasov
12
Zdenko Kozák, SNS
151 hlasov
13
Jozef Petráš, SMER-SD
146 hlasov
14
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
143 hlasov
15
Peter Kašuba, NEKA
142 hlasov
16
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
141 hlasov
17
Marián Fedor, SMER-SD
139 hlasov
18
Slavomír Šuch, SMER-SD
128 hlasov
19
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
127 hlasov
20
Martin Hudec, SNS
117 hlasov
21
Zuzana Valocká, NEKA
111 hlasov
22
Štefan Balošák, SMER-SD
110 hlasov
23
Marek Straka, SMER-SD
107 hlasov
24
Branislav Zacharides, NEKA
105 hlasov
25
Milan Horňák, NEKA
105 hlasov
26
Róbert Ivaška, SMER-SD
103 hlasov
27
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
103 hlasov
28
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99 hlasov
29
Marcel Maťovčík, NEKA
95 hlasov
30
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
94 hlasov
31
Miroslav Mazúr, NEKA
94 hlasov
32
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
93 hlasov
33
Katarína Tomášová, SMER-SD
93 hlasov
34
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
82 hlasov
35
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
82 hlasov
36
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
80 hlasov
37
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
79 hlasov
38
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
77 hlasov
39
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
77 hlasov
40
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
41
Eva Milučká, SNS
58 hlasov
42
Pavol Zemko, NEKA
52 hlasov
43
Jaroslav Brzák, NEKA
51 hlasov
44
Patrik Antal, NEKA
50 hlasov
45
Dana Šinálová, SNS
50 hlasov
46
Stanislav Rohoň, NEKA
48 hlasov
47
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
47 hlasov
48
Ivan Gondáš, SNS
37 hlasov
49
Miroslav Herák, KSS
33 hlasov
50
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
29 hlasov
51
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
22 hlasov
52
Marek Veverica, DOMA DOBRE
21 hlasov
53
Ján Burda, MOST - HÍD
11 hlasov
54
Alexander Velitš, VZDOR
6 hlasov