vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
28,78%
Igor Kašper NEKA
28,06%
Marian Kotleba ĽSNS
26,62%
Pavel Greksa NEKA
10,79%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,44%
Martin Juhaniak NEKA
0,72%
Alena Piovarčiová NP
0,72%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,72%
Jozef Sásik SĽSAH
0,72%
Jozef Šimko NEKA
0,72%
Milan Urbáni SMS
0,72%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

47,24
%
2017 1. kolo
28,25
%
2013 2. kolo
29,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,24%
2013 2. kolo 28,25%
2013 1. kolo 29,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
2
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
61 hlasov
3
Branislav Hámorník, SMER-SD
56 hlasov
4
Jana Haláková, SMER-SD
49 hlasov
5
Ján Mičuda, SMER-SD
41 hlasov
6
Pavel Greksa, NEKA
40 hlasov
7
Juraj Pelč, NEKA
33 hlasov
8
Pavol Baculík, NEKA
24 hlasov
9
Rudolf Slivka, SNS
19 hlasov
10
Lukáš Čavoj, NEKA
17 hlasov
11
Pavol Križo, SNS
13 hlasov
12
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
13
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
14
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
15
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Milan Alberti, NEKA
9 hlasov
17
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
18
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
6 hlasov
20
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
21
Denisa Nincová, NEKA
4 hlasov
22
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Attila Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
24
Lucia Kašiarová, KSS
4 hlasov
25
Ján Svoreň, KSS
3 hlasov
26
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
27
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
28
Marian Šulek, KSS
3 hlasov
29
Július Čipčala, SRK
2 hlasov
30
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
31
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
32
Péter Csúsz, SMK-MKP
1 hlasov
33
Tibor Tóth, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
1 hlasov
35
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
36
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
37
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov
38
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
39
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
40
Štefan Kertész, MOST - HÍD
41
Péter György, SMK-MKP
42
Jozef Bari, SRK
43
Zoltán Balog, NEKA
44
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár