vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
53,85%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19,23%
Marián Murín NEKA
11,54%
Ján Mikolaj SNS
5,77%
Anton Martvoň NEKA
3,85%
Peter Cibulka NEKA
1,92%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,92%
Peter Sagan ĽSNS
1,92%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS

Volebná účasť

24,44
%
2017 1. kolo
24,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,44%
2013 1. kolo 24,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Valocká, NEKA
21 hlasov
2
Martin Hudec, SNS
16 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
15 hlasov
4
Tomáš Zanovit, NEKA
14 hlasov
5
Jaroslav Brzák, NEKA
12 hlasov
6
Zdenko Kozák, SNS
12 hlasov
7
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
8
Róbert Ivaška, SMER-SD
11 hlasov
9
František Výrostko, NEKA
10 hlasov
10
Marek Straka, SMER-SD
9 hlasov
11
Imrich Žigo, NEKA
9 hlasov
12
Slavomír Šuch, SMER-SD
9 hlasov
13
Branislav Zacharides, NEKA
8 hlasov
14
Tatiana Červeňová, SMER-SD
8 hlasov
15
Peter Kašuba, NEKA
7 hlasov
16
Marián Fedor, SMER-SD
7 hlasov
17
Martin Čanády, SNS
7 hlasov
18
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Pavol Zemko, NEKA
6 hlasov
20
Peter Vons, NEKA
6 hlasov
21
Katarína Tomášová, SMER-SD
6 hlasov
22
Marcel Maťovčík, NEKA
6 hlasov
23
Miroslav Mazúr, NEKA
6 hlasov
24
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Ivan Gondáš, SNS
5 hlasov
26
Štefan Balošák, SMER-SD
5 hlasov
27
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
28
Stanislav Rohoň, NEKA
4 hlasov
29
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
32
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
4 hlasov
33
Marián Krivuš, NEKA
4 hlasov
34
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Milan Horňák, NEKA
3 hlasov
36
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
2 hlasov
39
Patrik Antal, NEKA
2 hlasov
40
Ján Burda, MOST - HÍD
2 hlasov
41
Eva Milučká, SNS
2 hlasov
42
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
2 hlasov
44
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
46
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
48
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
49
Jozef Petráš, SMER-SD
1 hlasov
50
Dana Šinálová, SNS
51
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
52
Alexander Velitš, VZDOR
53
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE