vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
55,63%
Marian Kotleba ĽSNS
17,22%
Igor Kašper NEKA
13,25%
Martin Juhaniak NEKA
10,60%
Miroslav Gálik NAS
1,32%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,66%
Pavel Greksa NEKA
0,66%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,66%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

48,40
%
2017 1. kolo
31,18
%
2013 2. kolo
26,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,4%
2013 2. kolo 31,18%
2013 1. kolo 26,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
2
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
3
Jozef Ježík, SMER-SD
36 hlasov
4
Matej Snopko, NEKA
35 hlasov
5
Juraj Družbacký, SMER-SD
35 hlasov
6
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
34 hlasov
7
Milan Čarnoký, NEKA
32 hlasov
8
Miroslav Kusein, SMER-SD
29 hlasov
9
Peter Košík, NEKA
27 hlasov
10
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
11
Jozef Bakša, NEKA
24 hlasov
12
Samir Moumani, NEKA
24 hlasov
13
Peter Hričina, NEKA
21 hlasov
14
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
15
Róbert Vasil, NEKA
17 hlasov
16
Miroslav Gálik, NaS - ns
16 hlasov
17
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Miroslav Náhlik, SMER-SD
12 hlasov
19
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
20
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
21
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
22
Alžbeta Staníková, NEKA
11 hlasov
23
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
24
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Viktoria Vonkomerová, HZD
9 hlasov
26
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
27
Igor Šufliarsky, SNS
4 hlasov
28
Vladimír Neumann, VZDOR
3 hlasov
29
Rastislav Bobor, KSS
3 hlasov
30
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
31
Marek Kabát, NaS - ns
2 hlasov
32
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
33
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
34
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
35
Albín Geršič, HZD
1 hlasov
36
Slavomír Hanuska, SNS
1 hlasov
37
Róbert Hraško, ŠANCA
1 hlasov
38
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS