vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
60,87%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,91%
Jozef Červenák RIS
4,35%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,35%
Jozef Bobík NEKA
2,17%
Oliver Petrík JĽSS
2,17%
Adam Šepetka NAJ
2,17%
Róbert Bačinský NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

29,67
%
2017 1. kolo
10,41
%
2013 2. kolo
24,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,67%
2013 2. kolo 10,41%
2013 1. kolo 24,3%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
2
Jozef Gamrát, NEKA
23 hlasov
3
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
4
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
5
Marián Vanci, ŠKV
11 hlasov
6
Michaela Ducárová, ŠKV
11 hlasov
7
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
8
Róbert Puci, SMER-SD
8 hlasov
9
Marek Čižmár, NEKA
7 hlasov
10
Peter Bielek, SNS
6 hlasov
11
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
12
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
13
Rastislav Petrovič, SMER-SD
6 hlasov
14
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
15
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
16
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
17
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
18
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
20
Tichomír Kačo, ŠKV
3 hlasov
21
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Karol Pataky, MOST - HÍD
3 hlasov
23
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
24
Július Hajdu, SMER-SD
3 hlasov
25
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
26
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Ján Juhász, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Peter Bačkovský, ŠKV
2 hlasov
31
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
32
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
33
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
34
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
35
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
37
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
38
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
39
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
40
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
41
Jana Mondiková, SMER-SD
1 hlasov
42
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
43
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
45
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
48
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
49
Adrian Haraszti, NAJ
50
Zoltán Ilko, SMK-MKP
51
Štefan Duč, NEKA
52
Alexander Kis-Géczi, NAJ
53
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
54
Csaba Furik, SMK-MKP
55
Dionýz Szabó, ŠKV
56
József Kopasz, SMK-MKP
57
Gustáv Liszkai, SMER-SD
58
István Takács, SMK-MKP
59
Zoltán Mento, NEKA
60
Milan Malý, KSS
61
Edina Kocsisová, NEKA
62
Radoslav Rendeš, ŠKV
63
Peter Rico, MOST - HÍD
64
Peter Pandy, MOST - HÍD
65
Gejza Sačko, MOST - HÍD
66
Jozef Horváth, MOST - HÍD
67
Tibor Sáradi, SMK-MKP
68
Ján Seman, ŠANCA
69
Viktor Palko, MOST - HÍD