Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
63,16%
Tibor Mikuš NEKA
32,90%
Márius Novák NP
1,46%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,08%
József Berényi SMK
0,72%
Konrád Rigó Most-Híd
0,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 526 hlasov
2
Matej Lančarič, NEKA
4 786 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 108 hlasov
4
Marek Neštický, NEKA
3 893 hlasov
5
Tibor Pekarčík, NEKA
3 782 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 535 hlasov
7
Marián Galbavý, NEKA
3 341 hlasov
8
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 208 hlasov
9
Martin Uhlík, NEKA
2 996 hlasov
10
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 896 hlasov
11
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 795 hlasov
12
Šimon Štefunko, NEKA
2 704 hlasov
13
Štefan Krištofík, SMER-SD
2 629 hlasov
14
Jozef Klokner, NEKA
2 613 hlasov
15
Peter Sloboda, NEKA
2 403 hlasov
16
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 128 hlasov
17
Juraj Novota, NEKA
2 041 hlasov
18
Augustín Hambálek, SMER-SD
1 941 hlasov
19
Jozef Pobiecký, NEKA
1 932 hlasov
20
Marta Gubrická, SMER-SD
1 848 hlasov
21
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 847 hlasov
22
Bystrík Stanko, NEKA
1 775 hlasov
23
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 768 hlasov
24
Norbert Halász, NEKA
1 728 hlasov
25
Jaroslav Cehlárik, NEKA
1 711 hlasov
26
Iveta Bakičová, NEKA
1 658 hlasov
27
Ľubomír Antal, SMER-SD
1 621 hlasov
28
Peter Chmela, NEKA
1 467 hlasov
29
Július Zemko, SMER-SD
1 417 hlasov
30
Jozef Koricina, NEKA
1 369 hlasov
31
Karol Zachar, SMER-SD
1 318 hlasov
32
Vladimír Púčik, SMER-SD
1 314 hlasov
33
Peter Haščík, NEKA
1 252 hlasov
34
Valburga Lobotková, SMER-SD
1 151 hlasov
35
Elena Kátlovská, NEKA
1 012 hlasov
36
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
949 hlasov
37
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
930 hlasov
38
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
919 hlasov
39
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
894 hlasov
40
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
882 hlasov
41
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
866 hlasov
42
Marcel Behro, NEKA
787 hlasov
43
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
783 hlasov
44
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
774 hlasov
45
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
695 hlasov
46
Zuzana Frišová, DOST
668 hlasov
47
Jaroslav Jánoš, NEKA
665 hlasov
48
Jakub Mišek, NEKA
626 hlasov
49
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
620 hlasov
50
Viera Gbelcová, SNS
512 hlasov
51
Vladimír Kozmál, SNS
505 hlasov
52
Peter Sita, NEKA
482 hlasov
53
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
390 hlasov
54
Pavol Gabriška, DOST
385 hlasov
55
Anna Šimončičová, SNS
380 hlasov
56
Juraj Janček, DOMA DOBRE
358 hlasov
57
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
328 hlasov
58
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
316 hlasov
59
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
302 hlasov
60
Martin Ostrovský, SNS
297 hlasov
61
Peter Bartovič, MOST - HÍD
288 hlasov
62
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
254 hlasov
63
Norbert Pavlovič, KSS
251 hlasov
64
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
212 hlasov
65
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
210 hlasov
66
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
183 hlasov
67
Rudolf Šulek, NAJ
179 hlasov
68
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
178 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
57 hlasov

Volebná účasť

29,94
%
2017 1. kolo
16,92
%
2013 2. kolo
17,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,94%
2013 2. kolo 16,92%
2013 1. kolo 17,06%