Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
43,58%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
31,69%
Štefan Škultéty NEKA
18,58%
Petra Hajšelová Sme rodina
2,45%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,93%
Nora Pániková SZS
1,12%
Igor Valko NP
0,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Mičega, NEKA
3 936 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
3 279 hlasov
3
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 165 hlasov
4
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 918 hlasov
5
Štefan Škultéty, NEKA
2 911 hlasov
6
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 827 hlasov
7
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 647 hlasov
8
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 555 hlasov
9
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 536 hlasov
10
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 496 hlasov
11
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 430 hlasov
12
Miloslav Baco, NEKA
2 247 hlasov
13
Danica Birošová, NEKA
2 193 hlasov
14
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 130 hlasov
15
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 099 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 066 hlasov
17
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 905 hlasov
18
Ján Krátky, NEKA
1 863 hlasov
19
Stanislav Svatik, NEKA
1 768 hlasov
20
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 745 hlasov
21
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 577 hlasov
22
Ľubomír Horný, NEKA
1 525 hlasov
23
Martin Smolka, NEKA
1 523 hlasov
24
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 347 hlasov
25
Marian Hudec, NEKA
1 338 hlasov
26
Peter Mikula, NEKA
1 335 hlasov
27
Miroslav Řádek, NEKA
1 275 hlasov
28
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 222 hlasov
29
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 221 hlasov
30
Martin Hošták, NEKA
1 171 hlasov
31
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 144 hlasov
32
Jozef Kováč, NEKA
1 142 hlasov
33
Henrieta Crkoňová, NEKA
1 061 hlasov
34
Alena Bulková, NEKA
1 055 hlasov
35
Ingrid Opatovská, NEKA
1 039 hlasov
36
Daniela Felgrová, NEKA
1 023 hlasov
37
Viera Žilková, NEKA
883 hlasov
38
Lukáš Beták, NEKA
880 hlasov
39
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
794 hlasov
40
Michal Križan, NEKA
754 hlasov
41
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
741 hlasov
42
Dagmar Mikulová, NEKA
692 hlasov
43
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
671 hlasov
44
Denisa Martinková, NaS - ns
655 hlasov
45
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
600 hlasov
46
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
582 hlasov
47
Rastislav Šepták, NEKA
580 hlasov
48
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
497 hlasov
49
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
474 hlasov
50
Marek Trsťan, NEKA
470 hlasov
51
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
198 hlasov
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
177 hlasov
53
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
173 hlasov
54
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
173 hlasov
55
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
162 hlasov

Volebná účasť

29,88
%
2017 1. kolo
19,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,88%
2013 1. kolo 19,30%