vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
43,58%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
31,69%
Štefan Škultéty NEKA
18,58%
Petra Hajšelová Sme rodina
2,45%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,93%
Nora Pániková SZS
1,12%
Igor Valko NP
0,66%

Volebná účasť

29,88
%
2017 1. kolo
19,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,88%
2013 1. kolo 19,3%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Mičega, NEKA
3936 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
3279 hlasov
3
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3165 hlasov
4
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2918 hlasov
5
Štefan Škultéty, NEKA
2911 hlasov
6
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2827 hlasov
7
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2647 hlasov
8
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2555 hlasov
9
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2536 hlasov
10
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2496 hlasov
11
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2430 hlasov
12
Miloslav Baco, NEKA
2247 hlasov
13
Danica Birošová, NEKA
2193 hlasov
14
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2130 hlasov
15
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2099 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2066 hlasov
17
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1905 hlasov
18
Ján Krátky, NEKA
1863 hlasov
19
Stanislav Svatik, NEKA
1768 hlasov
20
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1745 hlasov
21
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1577 hlasov
22
Ľubomír Horný, NEKA
1525 hlasov
23
Martin Smolka, NEKA
1523 hlasov
24
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1347 hlasov
25
Marian Hudec, NEKA
1338 hlasov
26
Peter Mikula, NEKA
1335 hlasov
27
Miroslav Řádek, NEKA
1275 hlasov
28
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1222 hlasov
29
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1221 hlasov
30
Martin Hošták, NEKA
1171 hlasov
31
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1144 hlasov
32
Jozef Kováč, NEKA
1142 hlasov
33
Henrieta Crkoňová, NEKA
1061 hlasov
34
Alena Bulková, NEKA
1055 hlasov
35
Ingrid Opatovská, NEKA
1039 hlasov
36
Daniela Felgrová, NEKA
1023 hlasov
37
Viera Žilková, NEKA
883 hlasov
38
Lukáš Beták, NEKA
880 hlasov
39
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
794 hlasov
40
Michal Križan, NEKA
754 hlasov
41
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
741 hlasov
42
Dagmar Mikulová, NEKA
692 hlasov
43
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
671 hlasov
44
Denisa Martinková, NaS - ns
655 hlasov
45
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
600 hlasov
46
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
582 hlasov
47
Rastislav Šepták, NEKA
580 hlasov
48
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
497 hlasov
49
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
474 hlasov
50
Marek Trsťan, NEKA
470 hlasov
51
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
198 hlasov
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
177 hlasov
53
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
173 hlasov
54
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
173 hlasov
55
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
162 hlasov