vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
56,51%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
24,49%
Štefan Škultéty NEKA
12,50%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,44%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,79%
Nora Pániková SZS
1,02%
Igor Valko NP
0,26%

Volebná účasť

29,61
%
2017 1. kolo
14,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,61%
2013 1. kolo 14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
677 hlasov
2
Stanislav Svatik, NEKA
491 hlasov
3
Peter Mikula, NEKA
275 hlasov
4
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
154 hlasov
5
Jozef Kováč, NEKA
121 hlasov
6
Tomáš Vaňo, NEKA
118 hlasov
7
Marian Hudec, NEKA
112 hlasov
8
Štefan Škultéty, NEKA
99 hlasov
9
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
99 hlasov
10
Alena Bulková, NEKA
94 hlasov
11
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
91 hlasov
12
Lukáš Beták, NEKA
80 hlasov
13
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
14
Michal Križan, NEKA
77 hlasov
15
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
16
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
64 hlasov
17
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
63 hlasov
18
Danica Birošová, NEKA
62 hlasov
19
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
61 hlasov
20
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
21
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
22
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
23
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
24
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
25
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
26
Miloš Mičega, NEKA
49 hlasov
27
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
28
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
29
Miloslav Baco, NEKA
44 hlasov
30
Miroslav Řádek, NEKA
37 hlasov
31
Ján Krátky, NEKA
37 hlasov
32
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
34 hlasov
33
Ingrid Opatovská, NEKA
34 hlasov
34
Ľubomír Horný, NEKA
34 hlasov
35
Marek Trsťan, NEKA
33 hlasov
36
Viera Žilková, NEKA
30 hlasov
37
Martin Smolka, NEKA
29 hlasov
38
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
39
Martin Hošták, NEKA
23 hlasov
40
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
41
Daniela Felgrová, NEKA
21 hlasov
42
Denisa Martinková, NaS - ns
20 hlasov
43
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
44
Dagmar Mikulová, NEKA
19 hlasov
45
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
46
Henrieta Crkoňová, NEKA
18 hlasov
47
Rastislav Šepták, NEKA
18 hlasov
48
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
49
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
50
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
51
Ľubomír Slávik, NaS - ns
6 hlasov
52
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
53
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
55
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko