vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
53,28%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
36,50%
Štefan Škultéty NEKA
8,03%
Petra Hajšelová Sme rodina
2,19%
Nora Pániková SZS
Igor Valko NP
Ferdinand Vavrík NEKA

Volebná účasť

21,93
%
2017 1. kolo
12,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,93%
2013 1. kolo 12,05%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Svatik, NEKA
39 hlasov
2
Jozef Kováč, NEKA
38 hlasov
3
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
4
Peter Mikula, NEKA
31 hlasov
5
Marian Hudec, NEKA
30 hlasov
6
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
7
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
8
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
9
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
10
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
11
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
12
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
13
Štefan Škultéty, NEKA
21 hlasov
14
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
15
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
16
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
17
Lukáš Beták, NEKA
18 hlasov
18
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
19
Tomáš Vaňo, NEKA
18 hlasov
20
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
21
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
22
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
23
Danica Birošová, NEKA
15 hlasov
24
Miloslav Baco, NEKA
14 hlasov
25
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
26
Alena Bulková, NEKA
14 hlasov
27
Miloš Mičega, NEKA
12 hlasov
28
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
29
Ján Krátky, NEKA
11 hlasov
30
Michal Križan, NEKA
10 hlasov
31
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
32
Ingrid Opatovská, NEKA
8 hlasov
33
Daniela Felgrová, NEKA
8 hlasov
34
Martin Hošták, NEKA
7 hlasov
35
Dagmar Mikulová, NEKA
6 hlasov
36
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
37
Martin Smolka, NEKA
6 hlasov
38
Denisa Martinková, NaS - ns
6 hlasov
39
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Viera Žilková, NEKA
4 hlasov
42
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
43
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
44
Henrieta Crkoňová, NEKA
4 hlasov
45
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
46
Marek Trsťan, NEKA
3 hlasov
47
Miroslav Řádek, NEKA
3 hlasov
48
Ľubomír Horný, NEKA
3 hlasov
49
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
50
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
51
Rastislav Šepták, NEKA
2 hlasov
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
2 hlasov
53
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko