vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
36,70%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
36,10%
Štefan Škultéty NEKA
19,83%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,21%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,02%
Nora Pániková SZS
1,78%
Igor Valko NP
0,36%

Volebná účasť

32,86
%
2017 1. kolo
15,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,86%
2013 1. kolo 15,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mikula, NEKA
737 hlasov
2
Stanislav Svatik, NEKA
373 hlasov
3
Jozef Kováč, NEKA
311 hlasov
4
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
247 hlasov
5
Marian Hudec, NEKA
209 hlasov
6
Alena Bulková, NEKA
187 hlasov
7
Michal Križan, NEKA
137 hlasov
8
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
136 hlasov
9
Štefan Škultéty, NEKA
135 hlasov
10
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
130 hlasov
11
Marek Trsťan, NEKA
117 hlasov
12
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
108 hlasov
13
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
103 hlasov
14
Tomáš Vaňo, NEKA
102 hlasov
15
Lukáš Beták, NEKA
97 hlasov
16
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
90 hlasov
17
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
85 hlasov
18
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
19
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
79 hlasov
20
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
21
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
78 hlasov
22
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
23
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
24
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
25
Miloš Mičega, NEKA
71 hlasov
26
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
27
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
67 hlasov
28
Ján Krátky, NEKA
58 hlasov
29
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
55 hlasov
30
Miloslav Baco, NEKA
53 hlasov
31
Danica Birošová, NEKA
53 hlasov
32
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
33
Miroslav Řádek, NEKA
51 hlasov
34
Martin Hošták, NEKA
50 hlasov
35
Denisa Martinková, NaS - ns
49 hlasov
36
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
48 hlasov
37
Martin Smolka, NEKA
45 hlasov
38
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
39
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
40
Ingrid Opatovská, NEKA
41 hlasov
41
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
40 hlasov
42
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
43
Viera Žilková, NEKA
35 hlasov
44
Henrieta Crkoňová, NEKA
33 hlasov
45
Ľubomír Horný, NEKA
29 hlasov
46
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
47
Daniela Felgrová, NEKA
26 hlasov
48
Rastislav Šepták, NEKA
22 hlasov
49
Dagmar Mikulová, NEKA
20 hlasov
50
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
51
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
52
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
53
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
54
Ľubomír Slávik, NaS - ns
6 hlasov
55
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov