vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
40,93%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
34,54%
Štefan Škultéty NEKA
14,89%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,88%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,75%
Nora Pániková SZS
1,75%
Igor Valko NP
0,25%

Volebná účasť

24,13
%
2017 1. kolo
15,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,13%
2013 1. kolo 15,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
465 hlasov
2
Štefan Škultéty, NEKA
162 hlasov
3
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
144 hlasov
4
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
131 hlasov
5
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
125 hlasov
6
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
120 hlasov
7
Martin Hošták, NEKA
110 hlasov
8
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
9
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
109 hlasov
10
Miloslav Baco, NEKA
108 hlasov
11
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
107 hlasov
12
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
13
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
102 hlasov
14
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
97 hlasov
15
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
94 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
91 hlasov
17
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
89 hlasov
18
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
86 hlasov
19
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
85 hlasov
20
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
82 hlasov
21
Tomáš Vaňo, NEKA
82 hlasov
22
Miloš Mičega, NEKA
82 hlasov
23
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
74 hlasov
24
Lukáš Beták, NEKA
73 hlasov
25
Stanislav Svatik, NEKA
67 hlasov
26
Ľubomír Horný, NEKA
66 hlasov
27
Danica Birošová, NEKA
65 hlasov
28
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
62 hlasov
29
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
62 hlasov
30
Marian Hudec, NEKA
61 hlasov
31
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
59 hlasov
32
Ingrid Opatovská, NEKA
59 hlasov
33
Martin Smolka, NEKA
55 hlasov
34
Alena Bulková, NEKA
54 hlasov
35
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
36
Peter Mikula, NEKA
52 hlasov
37
Miroslav Řádek, NEKA
48 hlasov
38
Henrieta Crkoňová, NEKA
47 hlasov
39
Ján Krátky, NEKA
43 hlasov
40
Jozef Kováč, NEKA
42 hlasov
41
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
42
Marek Trsťan, NEKA
36 hlasov
43
Daniela Felgrová, NEKA
36 hlasov
44
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
32 hlasov
45
Denisa Martinková, NaS - ns
31 hlasov
46
Michal Križan, NEKA
29 hlasov
47
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
29 hlasov
48
Viera Žilková, NEKA
29 hlasov
49
Rastislav Šepták, NEKA
28 hlasov
50
Dagmar Mikulová, NEKA
27 hlasov
51
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
12 hlasov
53
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
54
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
55
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov