Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
30,19%
Marian Kotleba ĽSNS
18,87%
Igor Kašper NEKA
11,32%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
9,43%
Alena Piovarčiová NP
7,55%
Pavel Greksa NEKA
5,66%
Miroslav Gálik NAS
3,77%
Martin Juhaniak NEKA
3,77%
Jozef Sásik SĽSAH
3,77%
Milan Urbáni SMS
3,77%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,89%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Čipčala, SRK
30 hlasov
2
Jana Haláková, SMER-SD
21 hlasov
3
Branislav Hámorník, SMER-SD
15 hlasov
4
Attila Agócs, MOST - HÍD
15 hlasov
5
Rudolf Slivka, SNS
11 hlasov
6
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
10 hlasov
7
Jozef Bari, SRK
9 hlasov
8
Štefan Kertész, MOST - HÍD
8 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
10
Péter Csúsz, SMK-MKP
6 hlasov
11
Ján Mičuda, SMER-SD
6 hlasov
12
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
13
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
14
Juraj Pelč, NEKA
4 hlasov
15
Lukáš Čavoj, NEKA
4 hlasov
16
Pavol Baculík, NEKA
4 hlasov
17
Tibor Tóth, MOST - HÍD
3 hlasov
18
Pavol Križo, SNS
3 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
20
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Karol Ferencz, MOST - HÍD
2 hlasov
22
Milan Alberti, NEKA
2 hlasov
23
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
24
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
2 hlasov
26
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
27
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
28
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
29
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
31
Pavel Greksa, NEKA
1 hlasov
32
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
33
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
34
Denisa Nincová, NEKA
35
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
36
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
37
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
38
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
39
István Mázik, MKDA-MKDSZ
40
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
41
Péter György, SMK-MKP
42
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
43
Zoltán Balog, NEKA
44
Marian Šulek, KSS

Volebná účasť

17,94
%
2017 1. kolo
20,30
%
2013 2. kolo
13,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,94%
2013 2. kolo 20,30%
2013 1. kolo 13,00%