vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
46,20%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30,65%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,89%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,49%
Rudolf Botka NP
2,62%
Róbert Bačinský NEKA
2,39%
Jarmila Tkáčová SNS
1,47%
Oliver Petrík JĽSS
1,30%
Jozef Bobík NEKA
0,94%
Jaroslav Džunko NEKA
0,56%
Lukáš Sisák KSS
0,48%
Vladislav Stanko NEKA
0,48%
Jozef Červenák RIS
0,36%
Adam Šepetka NAJ
0,15%
Ján Struk SMS
0,03%

Volebná účasť

23,80
%
2017 1. kolo
9,69
%
2013 2. kolo
21,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,8%
2013 2. kolo 9,69%
2013 1. kolo 21,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
1971 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
969 hlasov
3
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
958 hlasov
4
Rastislav Petrovič, SMER-SD
955 hlasov
5
Gabriel Garanič, NEKA
802 hlasov
6
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
802 hlasov
7
Tichomír Kačo, ŠKV
710 hlasov
8
Jana Mondiková, SMER-SD
704 hlasov
9
Július Hajdu, SMER-SD
685 hlasov
10
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
583 hlasov
11
Peter Bačkovský, ŠKV
547 hlasov
12
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
459 hlasov
13
Martin Galgoczy, NEKA
451 hlasov
14
Slavomír Illeš, NEKA
447 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
418 hlasov
16
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
398 hlasov
17
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
354 hlasov
18
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
346 hlasov
19
Karol Pataky, MOST - HÍD
332 hlasov
20
Antónia Hrabská, ŠKV
325 hlasov
21
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
322 hlasov
22
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
309 hlasov
23
Michal Magnes, SNS
307 hlasov
24
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
297 hlasov
25
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
281 hlasov
26
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
265 hlasov
27
Ján Seman, ŠANCA
260 hlasov
28
Jozef Gamrát, NEKA
250 hlasov
29
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
192 hlasov
30
Libuša Babuľaková, ŠKV
191 hlasov
31
Milan Malý, KSS
182 hlasov
32
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
182 hlasov
33
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
172 hlasov
34
Michaela Ducárová, ŠKV
168 hlasov
35
Gustáv Liszkai, SMER-SD
156 hlasov
36
Gejza Sačko, MOST - HÍD
154 hlasov
37
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
145 hlasov
38
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
140 hlasov
39
Terézia Stanková, NEKA
139 hlasov
40
Iveta Solomonová, KSS
139 hlasov
41
Peter Figeľ, DS
138 hlasov
42
Radoslav Rendeš, ŠKV
133 hlasov
43
Edina Kocsisová, NEKA
132 hlasov
44
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
129 hlasov
45
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
127 hlasov
46
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
122 hlasov
47
Zoltán Mento, NEKA
121 hlasov
48
Peter Rico, MOST - HÍD
107 hlasov
49
Katarína Kasardová, KSS
103 hlasov
50
Štefan Kandráč, NP
95 hlasov
51
Jozef Horváth, MOST - HÍD
88 hlasov
52
Peter Pandy, MOST - HÍD
88 hlasov
53
Marián Vanci, ŠKV
74 hlasov
54
Peter Bielek, SNS
71 hlasov
55
Ján Juhász, MOST - HÍD
61 hlasov
56
Jozef Želinský, MOST - HÍD
60 hlasov
57
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
50 hlasov
58
Csaba Furik, SMK-MKP
47 hlasov
59
Viktor Palko, MOST - HÍD
44 hlasov
60
Csilla Bálintová, SMK-MKP
35 hlasov
61
József Kopasz, SMK-MKP
27 hlasov
62
István Takács, SMK-MKP
26 hlasov
63
Dionýz Szabó, ŠKV
26 hlasov
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
24 hlasov
65
Marta Hrobová, ÚSVIT
22 hlasov
66
Zoltán Ilko, SMK-MKP
20 hlasov
67
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
15 hlasov
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
10 hlasov
69
Adrian Haraszti, NAJ
7 hlasov