vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
58,46%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
24,62%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,69%
Jarmila Tkáčová SNS
7,69%
Oliver Petrík JĽSS
1,54%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

40,11
%
2017 1. kolo
20,85
%
2013 2. kolo
20,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,11%
2013 2. kolo 20,85%
2013 1. kolo 20,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
34 hlasov
2
Martina Dutková, NEKA
20 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
4
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
8
Erika Zámboriová, ŠKV
10 hlasov
9
František Petro, SMER-SD
9 hlasov
10
Pavol Lehotský, NEKA
9 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
8 hlasov
12
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
13
Peter Derevjaník, SMER-SD
7 hlasov
14
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
15
Michal Rečka, SMER-SD
6 hlasov
16
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
17
Ondrej Bernát, SMER-SD
5 hlasov
18
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
19
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Anetta Strýčková, NEKA
5 hlasov
22
Ján Serbin, NEKA
5 hlasov
23
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
24
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
25
Radoslav Hodor, NEKA
4 hlasov
26
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
27
Peter Seman, KSS
3 hlasov
28
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
29
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
31
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasov
33
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
34
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
35
Vlastimil Lakatoš, NEKA
2 hlasov
36
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
37
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
38
Július Begala, NEKA
1 hlasov
39
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
40
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
42
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
43
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
44
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
45
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
46
Ján Horváth, NEKA
47
Slavomír Horváth, SNS
48
Július Grulyo, NEKA
49
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
50
Tamás Iván, SMK-MKP
51
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
52
Alexander Képes, SMK-MKP
53
Anton Király, SMK-MKP
54
István Zachariaš, SMK-MKP
55
Rudolf Varga, VZDOR
56
Gábor Szalay, SMK-MKP
57
Roland Szabó, SMER-SD
58
Csaba Simkó, SMK-MKP
59
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
60
Attila Oravecz, MOST - HÍD
61
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
62
Jozef Krešák, ŠANCA
63
Peter Kocai, NAJ
64
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Tibor Bráz, NEKA
66
Gabriel Böhm, NEKA