vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
37,50%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
34,38%
Jozef Mihalčin ĽSNS
12,50%
Andrej Gmitter NEKA
6,25%
Ján Garaj NEKA
3,13%
Pavol Gašper NEKA
3,13%
František Oľha Šanca
3,13%
František Bednár NAJ
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

36,95
%
2017 1. kolo
31,46
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,95%
2013 1. kolo 31,46%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
2
Stanislav Obický, NEKA
10 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
9 hlasov
4
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
5
Peter Kocák, NEKA
6 hlasov
6
Jozef Berta, SMER-SD
6 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
6 hlasov
8
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
9
Jozef Baran, SMER-SD
5 hlasov
10
Štefan Hreha, SMER-SD
5 hlasov
11
Zuzana Zavadská, SZ
4 hlasov
12
Marta Vagaská, SNS
4 hlasov
13
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
14
Alfonz Kobielský, NEKA
4 hlasov
15
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
16
Samuel Bruss, NEKA
4 hlasov
17
Vincent Antoš, KSS
3 hlasov
18
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
19
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
20
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
21
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
22
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
23
Dušan Vilenik, SNS
2 hlasov
24
Ľubomír Lukič, SMER-SD
2 hlasov
25
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
26
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Miroslav Kroka, NP
2 hlasov
28
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Martina Hliboká, SOĽ
2 hlasov
30
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Blažena Matisová, NEKA
1 hlasov
32
Monika Palková, SP
1 hlasov
33
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
35
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
36
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
39
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
40
Miroslav Baník, NEKA
1 hlasov
41
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Štefan Straka, NEKA
43
Ján Pivovarník, SNS
44
Ľubomír Pidaný, SNS
45
Juraj Kuročka, SMER-SD
46
Andrej Krišanda, SNS
47
Ján Katriňák, RIS
48
Jozef Karchňak, ÚSVIT
49
Marián Hreňo, SOĽ
50
Ján Laco, ŠANCA
51
Peter Novák, SNS
52
Roman Goroľ, EDS
53
Anton Orokocký, VZDOR
54
Peter Treciak, NaS - ns