vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
62,86%
Marian Kotleba ĽSNS
15,71%
Jozef Šimko NEKA
10,00%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
4,29%
Igor Kašper NEKA
2,86%
Pavel Greksa NEKA
1,43%
Martin Juhaniak NEKA
1,43%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,43%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

45,73
%
2017 1. kolo
9,58
%
2013 2. kolo
28,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,73%
2013 2. kolo 9,58%
2013 1. kolo 28,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
31 hlasov
2
Aladár Bari, MOST - HÍD
29 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
26 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
20 hlasov
5
Vojtech Szajkó, SRK
19 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
18 hlasov
7
Ferenc Auxt, SMK-MKP
18 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
18 hlasov
9
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
18 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
13 hlasov
11
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
10 hlasov
12
Csaba Csízi, MOST - HÍD
7 hlasov
13
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
14
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
15
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
16
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
17
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
18
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
19
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
20
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
21
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
22
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
23
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
24
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
25
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
26
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
27
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
28
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
29
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
30
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
31
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
32
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
33
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
35
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
37
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
39
Vojtech Menyhárt, NEKA
40
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
41
Martin Pliešovský, SNS
42
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Zdenek Očovan, NAJ
44
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
45
Peter Mináč, SMER-SD
46
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
47
Anatolij Jefimov, KSS
48
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD