vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
38,62%
Marian Kotleba ĽSNS
30,32%
Igor Kašper NEKA
18,27%
Martin Juhaniak NEKA
7,81%
Milan Urbáni SMS
1,08%
Alena Piovarčiová NP
0,75%
Jozef Šimko NEKA
0,66%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,50%
Znenek Očovan NAJ
0,42%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,42%
Jozef Sásik SĽSAH
0,33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,25%
Miroslav Gálik NAS
0,17%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,17%
Pavel Greksa NEKA
0,08%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,08%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,08%

Volebná účasť

37,86
%
2017 1. kolo
27,74
%
2013 2. kolo
24,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,86%
2013 2. kolo 27,74%
2013 1. kolo 24,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mináč, SMER-SD
527 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
478 hlasov
3
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
332 hlasov
4
Roman Lebeda, NEKA
319 hlasov
5
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
311 hlasov
6
Katarína Moncoľová, NEKA
250 hlasov
7
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
240 hlasov
8
Stanislava Zvarová, SMER-SD
233 hlasov
9
Róbert Čipka, KSS
219 hlasov
10
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
212 hlasov
11
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
140 hlasov
12
Miroslava Vargová, NEKA
139 hlasov
13
Jozef Šimko, NEKA
135 hlasov
14
Dušan Hlinka, SMER-SD
91 hlasov
15
Martin Pliešovský, SNS
87 hlasov
16
Alena Pivovarčiová, NP
81 hlasov
17
Ivan Hazucha, SMER-SD
69 hlasov
18
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
68 hlasov
19
Zdenek Očovan, NAJ
65 hlasov
20
Miroslava Grendelová, KSS
57 hlasov
21
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
22
Lukáš Kvietok, SMER-SD
52 hlasov
23
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
24
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
25
Ján Lichanec, NEKA
39 hlasov
26
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
27
Stanislav Krahulec, NEKA
23 hlasov
28
Aneta Vargicová, SNS
23 hlasov
29
Ladislav Lang, MOST - HÍD
19 hlasov
30
Peter Juhász, SMK-MKP
19 hlasov
31
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
33
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
15 hlasov
34
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
35
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
36
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
37
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
38
Vojtech Menyhárt, NEKA
9 hlasov
39
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
8 hlasov
40
Vojtech Szajkó, SRK
6 hlasov
41
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
5 hlasov
42
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
5 hlasov
43
Ladislav Rigó, SMK-MKP
5 hlasov
44
Ferenc Auxt, SMK-MKP
4 hlasov
45
Anatolij Jefimov, KSS
4 hlasov
46
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
4 hlasov
47
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
48
Aladár Bari, MOST - HÍD
2 hlasov
49
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov