vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
36,27%
Ján Lunter NEKA
30,39%
Martin Juhaniak NEKA
17,65%
Igor Kašper NEKA
10,78%
Jozef Šimko NEKA
1,96%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,98%
Alena Piovarčiová NP
0,98%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,98%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

43,38
%
2017 1. kolo
28,17
%
2013 2. kolo
21,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,38%
2013 2. kolo 28,17%
2013 1. kolo 21,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislava Zvarová, SMER-SD
42 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
37 hlasov
3
Jozef Šimko, NEKA
36 hlasov
4
Michal Bagačka, SMER-SD
34 hlasov
5
Miroslava Vargová, NEKA
19 hlasov
6
Ivan Hazucha, SMER-SD
16 hlasov
7
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
8
Dušan Hlinka, SMER-SD
13 hlasov
9
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
10
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
11
Lukáš Kvietok, SMER-SD
11 hlasov
12
Roman Lebeda, NEKA
10 hlasov
13
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
14
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
15
Ján Lichanec, NEKA
9 hlasov
16
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Stanislav Krahulec, NEKA
8 hlasov
18
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
20
Peter Juhász, SMK-MKP
7 hlasov
21
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
22
Katarína Moncoľová, NEKA
6 hlasov
23
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
24
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
5 hlasov
26
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
27
Róbert Čipka, KSS
4 hlasov
28
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
3 hlasov
29
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
30
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
31
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasov
32
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
33
Ladislav Rigó, SMK-MKP
2 hlasov
34
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
36
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
37
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
38
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
40
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
41
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
42
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
43
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
44
Vojtech Menyhárt, NEKA
45
Alena Pivovarčiová, NP
46
Gejza Mede, NEKA
47
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
48
Vojtech Szajkó, SRK
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD