vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Uhrík ĽSNS
29,79%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
25,53%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
14,89%
Peter Oremus NEKA
12,77%
Iván Farkas SMK
8,51%
Ľászló Hajdu MKDA
6,38%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,13%
Ján Marko NP

Volebná účasť

16,43
%
2017 1. kolo
7,93
%
2013 2. kolo
12,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,43%
2013 2. kolo 7,93%
2013 1. kolo 12,37%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Gogora, NEKA
17 hlasov
2
Beáta Kiss, SMK-MKP
10 hlasov
3
Tibor Csenger, SMK-MKP
10 hlasov
4
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
5
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
6
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
7
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
8
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
9
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
10
Igor Éder, NEKA
7 hlasov
11
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
7 hlasov
12
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
13
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
14
Michal Ivanický, KSS
6 hlasov
15
Ján Kútik, KSS
6 hlasov
16
Ondrej Juhász, NEKA
5 hlasov
17
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
18
Erika Sulinová, NEKA
5 hlasov
19
Zita Cseri, NEKA
5 hlasov
20
Ján Krtík, NEKA
5 hlasov
21
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
23
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
24
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
25
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
26
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
27
Dezső Pálffy, SMK-MKP
4 hlasov
28
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
29
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
31
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
3 hlasov
32
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Marianna Šedivá, NEKA
3 hlasov
36
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Peter Köpöncei, SMK-MKP
2 hlasov
39
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Ladislav Vörös, KSS
1 hlasov
41
Igor Varga, NEKA
1 hlasov
42
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
43
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
44
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
45
Ján Hamar, KSS
1 hlasov
46
Pál Zachar, NEKA