vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
33,85%
Milan Uhrík ĽSNS
24,62%
Peter Oremus NEKA
20,00%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
18,46%
Iván Farkas SMK
3,08%
Ľászló Hajdu MKDA
Renáta Kolenčíková NEKA
Ján Marko NP

Volebná účasť

16,01
%
2017 1. kolo
9,70
%
2013 2. kolo
10,60
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,01%
2013 2. kolo 9,7%
2013 1. kolo 10,6%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
2
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
3
Igor Gogora, NEKA
12 hlasov
4
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
5
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
6
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
7
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
8
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
9
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
10
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
11
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
12
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
13
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
14
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
15
Igor Éder, NEKA
8 hlasov
16
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
17
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
19
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
20
Tibor Csenger, SMK-MKP
7 hlasov
21
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
22
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
23
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
24
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
26
Erika Sulinová, NEKA
6 hlasov
27
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
29
Pál Zachar, NEKA
6 hlasov
30
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Beáta Kiss, SMK-MKP
5 hlasov
32
Zita Cseri, NEKA
4 hlasov
33
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasov
34
Ján Hamar, KSS
4 hlasov
35
Ján Krtík, NEKA
4 hlasov
36
Dezső Pálffy, SMK-MKP
4 hlasov
37
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
38
Peter Köpöncei, SMK-MKP
3 hlasov
39
Miroslav Kamenský, KSS
3 hlasov
40
Michal Ivanický, KSS
3 hlasov
41
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
3 hlasov
42
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Ondrej Juhász, NEKA
2 hlasov
44
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
45
Marianna Šedivá, NEKA
2 hlasov
46
Igor Varga, NEKA
1 hlasov