vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
61,70%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
27,66%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
6,38%
Rudolf Botka NP
2,13%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,13%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

26,98
%
2017 1. kolo
18,97
%
2013 2. kolo
31,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,98%
2013 2. kolo 18,97%
2013 1. kolo 31,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
28 hlasov
2
József Kopasz, SMK-MKP
22 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
22 hlasov
4
Zoltán Ilko, SMK-MKP
21 hlasov
5
Jozef Želinský, MOST - HÍD
19 hlasov
6
István Takács, SMK-MKP
17 hlasov
7
Tibor Sáradi, SMK-MKP
17 hlasov
8
Csilla Bálintová, SMK-MKP
17 hlasov
9
Jozef Horváth, MOST - HÍD
15 hlasov
10
Gustáv Liszkai, SMER-SD
15 hlasov
11
Gejza Sačko, MOST - HÍD
14 hlasov
12
Peter Pandy, MOST - HÍD
8 hlasov
13
Štefan Duč, NEKA
8 hlasov
14
Marek Čižmár, NEKA
7 hlasov
15
Viktor Palko, MOST - HÍD
6 hlasov
16
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
17
Peter Rico, MOST - HÍD
5 hlasov
18
Róbert Puci, SMER-SD
4 hlasov
19
Dionýz Szabó, ŠKV
4 hlasov
20
Ján Juhász, MOST - HÍD
4 hlasov
21
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
22
Rastislav Petrovič, SMER-SD
3 hlasov
23
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
24
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
25
Edina Kocsisová, NEKA
2 hlasov
26
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
27
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
28
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Jana Mondiková, SMER-SD
1 hlasov
30
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
33
Peter Bačkovský, ŠKV
1 hlasov
34
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
35
Július Hajdu, SMER-SD
1 hlasov
36
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
37
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
38
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
39
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Marta Hrobová, ÚSVIT
41
Antónia Hrabská, ŠKV
42
Tichomír Kačo, ŠKV
43
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
44
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
45
Jozef Gamrát, NEKA
46
Martin Galgoczy, NEKA
47
Peter Figeľ, DS
48
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
49
Michaela Ducárová, ŠKV
50
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
51
Katarína Kasardová, KSS
52
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
54
Terézia Stanková, NEKA
55
Iveta Solomonová, KSS
56
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
57
Marián Vanci, ŠKV
58
Ján Seman, ŠANCA
59
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
60
Radoslav Rendeš, ŠKV
61
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
62
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
63
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
64
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
65
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66
Milan Malý, KSS
67
Michal Magnes, SNS
68
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
69
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko