vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,00%
Jarmila Tkáčová SNS
7,69%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,77%
Lukáš Sisák KSS
2,88%
Róbert Bačinský NEKA
1,92%
Jaroslav Džunko NEKA
1,92%
Oliver Petrík JĽSS
0,96%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

14,75
%
2017 1. kolo
22,55
%
2013 2. kolo
28,55
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 14,75%
2013 2. kolo 22,55%
2013 1. kolo 28,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Zámboriová, ŠKV
37 hlasov
2
Peter Derevjaník, SMER-SD
28 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
26 hlasov
5
Slavomír Horváth, SNS
25 hlasov
6
Ondrej Bernát, SMER-SD
23 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
8
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
9
Ján Kokarda, NEKA
20 hlasov
10
Michal Rečka, SMER-SD
19 hlasov
11
Miloš Barcal, NEKA
19 hlasov
12
Jarmila Vaňová, ŠKV
17 hlasov
13
Ján Serbin, NEKA
14 hlasov
14
Ladislav Vojtko, KSS
13 hlasov
15
Vojtech Farkaš, NEKA
13 hlasov
16
Pavol Lehotský, NEKA
12 hlasov
17
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
19
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
20
Mária Dulovičová, NEKA
9 hlasov
21
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
22
Radoslav Hodor, NEKA
7 hlasov
23
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Martina Dutková, NEKA
7 hlasov
25
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
27
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
28
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
29
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
30
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
32
Július Begala, NEKA
4 hlasov
33
Slavomír Borovský, DS
4 hlasov
34
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
35
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasov
36
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
37
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
38
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
39
Peter Seman, KSS
3 hlasov
40
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasov
41
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
42
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
43
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
44
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
45
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
46
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
47
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
48
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
49
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
50
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
51
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
52
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
53
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
54
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
55
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Rudolf Varga, VZDOR
57
Gábor Szalay, SMK-MKP
58
Csaba Simkó, SMK-MKP
59
Attila Oravecz, MOST - HÍD
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
62
Tamás Iván, SMK-MKP
63
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
64
Tibor Bráz, NEKA
65
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
66
István Zachariaš, SMK-MKP