Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
50,00%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35,20%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8,80%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,40%
Róbert Bačinský NEKA
1,60%
Jozef Bobík NEKA
0,80%
Rudolf Botka NP
0,40%
Vladislav Stanko NEKA
0,40%
Jarmila Tkáčová SNS
0,40%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gustáv Liszkai, SMER-SD
167 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
152 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
112 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
84 hlasov
5
Gejza Sačko, MOST - HÍD
78 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
70 hlasov
7
Csilla Bálintová, SMK-MKP
68 hlasov
8
Jozef Horváth, MOST - HÍD
64 hlasov
9
Zoltán Ilko, SMK-MKP
62 hlasov
10
Peter Pandy, MOST - HÍD
55 hlasov
11
Peter Rico, MOST - HÍD
41 hlasov
12
István Takács, SMK-MKP
39 hlasov
13
Tibor Sáradi, SMK-MKP
38 hlasov
14
Ján Juhász, MOST - HÍD
27 hlasov
15
Alexander Kis-Géczi, NAJ
25 hlasov
16
Róbert Puci, SMER-SD
24 hlasov
17
Marek Čižmár, NEKA
24 hlasov
18
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
23 hlasov
19
Dionýz Szabó, ŠKV
21 hlasov
20
Jana Mondiková, SMER-SD
20 hlasov
21
Viktor Palko, MOST - HÍD
19 hlasov
22
Edina Kocsisová, NEKA
15 hlasov
23
Zoltán Mento, NEKA
15 hlasov
24
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER-SD
13 hlasov
26
Július Hajdu, SMER-SD
12 hlasov
27
Adrian Haraszti, NAJ
9 hlasov
28
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
29
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
32
Tichomír Kačo, ŠKV
4 hlasov
33
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
34
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
35
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Libuša Babuľaková, ŠKV
3 hlasov
39
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
40
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
41
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
42
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
43
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
44
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
45
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
46
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
47
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
48
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
50
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
51
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
52
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
54
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
55
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
56
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
57
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
58
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
59
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
60
Milan Malý, KSS
61
Radoslav Rendeš, ŠKV
62
Marián Vanci, ŠKV
63
Michal Magnes, SNS
64
Katarína Kasardová, KSS
65
Antónia Hrabská, ŠKV
66
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
67
Gabriel Garanič, NEKA
68
Jozef Gamrát, NEKA
69
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...

Volebná účasť

38,55
%
2017 1. kolo
11,70
%
2013 2. kolo
23,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,55%
2013 2. kolo 11,70%
2013 1. kolo 23,26%