vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
26,83%
Ján Lunter NEKA
26,83%
Igor Kašper NEKA
14,63%
Martin Juhaniak NEKA
9,76%
Jozef Šimko NEKA
9,76%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
6,10%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,44%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,22%
Alena Piovarčiová NP
1,22%
Milan Urbáni SMS
1,22%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

20,38
%
2017 1. kolo
16,50
%
2013 2. kolo
30,89
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,38%
2013 2. kolo 16,5%
2013 1. kolo 30,89%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
61 hlasov
2
Attila Agócs, MOST - HÍD
54 hlasov
3
Péter Csúsz, SMK-MKP
47 hlasov
4
László Kerekes, SMK-MKP
30 hlasov
5
Péter György, SMK-MKP
28 hlasov
6
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
26 hlasov
7
Branislav Hámorník, SMER-SD
21 hlasov
8
István Mázik, MKDA-MKDSZ
14 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
10
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
6 hlasov
11
Tibor Tóth, MOST - HÍD
6 hlasov
12
Zoltán Balog, NEKA
5 hlasov
13
Jana Haláková, SMER-SD
5 hlasov
14
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
15
Rudolf Slivka, SNS
3 hlasov
16
Denisa Nincová, NEKA
3 hlasov
17
Štefan Kertész, MOST - HÍD
3 hlasov
18
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
3 hlasov
19
Karol Ferencz, MOST - HÍD
3 hlasov
20
Juraj Pelč, NEKA
2 hlasov
21
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
22
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
23
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
25
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
26
Pavol Baculík, NEKA
1 hlasov
27
Lukáš Čavoj, NEKA
1 hlasov
28
Pavel Greksa, NEKA
1 hlasov
29
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
30
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
31
Pavol Križo, SNS
1 hlasov
32
Ján Mičuda, SMER-SD
1 hlasov
33
Lucia Kašiarová, KSS
1 hlasov
34
Milan Alberti, NEKA
35
Július Čipčala, SRK
36
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
37
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
38
Marian Šulek, KSS
39
Ján Svoreň, KSS
40
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
42
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Jozef Bari, SRK
44
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...