vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
47,02%
Ján Lunter NEKA
33,11%
Martin Juhaniak NEKA
13,91%
Igor Kašper NEKA
4,30%
Pavel Greksa NEKA
0,66%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,33%
Alena Piovarčiová NP
0,33%
Milan Urbáni SMS
0,33%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

37,16
%
2017 1. kolo
36,29
%
2013 2. kolo
21,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,16%
2013 2. kolo 36,29%
2013 1. kolo 21,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marcel Pollák, SNS
113 hlasov
2
Tomáš Abel, NEKA
96 hlasov
3
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
79 hlasov
4
Andrea Kirschová, NEKA
71 hlasov
5
Martin Juhaniak, NEKA
67 hlasov
6
Jaroslav Demian, SMER-SD
63 hlasov
7
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
8
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
48 hlasov
9
Andrej Barančok, NEKA
45 hlasov
10
Ján Račák, SMER-SD
43 hlasov
11
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
12
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
13
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
14
Jozef Tokár, NEKA
33 hlasov
15
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
31 hlasov
16
Ivan Bobák, SZS
27 hlasov
17
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
18
Bohuslav Nemky, SMER-SD
24 hlasov
19
Zuzana Kúdelková, KSS
23 hlasov
20
Daniel Struhár, NEKA
22 hlasov
21
Roman Švantner, DOMA DOBRE
17 hlasov
22
Martin Ridzoň, NEKA
16 hlasov
23
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
24
Jozef Harvan, SRK
14 hlasov
25
Peter Bánik, SNS
14 hlasov
26
Ivan Brozman, NEKA
13 hlasov
27
Milan Belko, NEKA
12 hlasov
28
Ingrid Poliaková, SNS
9 hlasov
29
Andrej Majerík, VZDOR
9 hlasov
30
Miroslav Fašang, NEKA
8 hlasov
31
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
32
Michal Kantor, SZS
8 hlasov
33
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
34
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
35
Vratko Strmeň, NEKA
7 hlasov
36
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
37
Marian Pavúk, NEKA
6 hlasov
38
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
39
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
40
Jerguš Ridzoň, NEKA
5 hlasov
41
Juraj Uhrin, NEKA
3 hlasov
42
Peter Ondriaš, ŠANCA
2 hlasov
43
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)