vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
50,55%
Tibor Mikuš NEKA
46,32%
Márius Novák NP
1,10%
József Berényi SMK
0,92%
Konrád Rigó Most-Híd
0,74%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0,37%

Volebná účasť

32,46
%
2017 1. kolo
24,75
%
2013 2. kolo
21,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,46%
2013 2. kolo 24,75%
2013 1. kolo 21,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
152 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
133 hlasov
3
Vladimír Púčik, SMER-SD
128 hlasov
4
Valburga Lobotková, SMER-SD
122 hlasov
5
Matej Lančarič, NEKA
105 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
103 hlasov
7
Tibor Pekarčík, NEKA
101 hlasov
8
Marek Neštický, NEKA
100 hlasov
9
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
10
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
86 hlasov
11
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
83 hlasov
12
Šimon Štefunko, NEKA
82 hlasov
13
Marián Galbavý, NEKA
82 hlasov
14
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
15
Martin Uhlík, NEKA
71 hlasov
16
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
17
Augustín Hambálek, SMER-SD
67 hlasov
18
Peter Sloboda, NEKA
66 hlasov
19
Jaroslav Cehlárik, NEKA
62 hlasov
20
Štefan Krištofík, SMER-SD
60 hlasov
21
Marta Gubrická, SMER-SD
56 hlasov
22
Bystrík Stanko, NEKA
53 hlasov
23
Juraj Novota, NEKA
52 hlasov
24
Peter Chmela, NEKA
51 hlasov
25
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
26
Ľubomír Antal, SMER-SD
48 hlasov
27
Jozef Pobiecký, NEKA
48 hlasov
28
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
29
Jozef Klokner, NEKA
45 hlasov
30
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
31
Elena Kátlovská, NEKA
43 hlasov
32
Július Zemko, SMER-SD
42 hlasov
33
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
34
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
35
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
36
Iveta Bakičová, NEKA
39 hlasov
37
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
38
Karol Zachar, SMER-SD
37 hlasov
39
Jozef Koricina, NEKA
37 hlasov
40
Norbert Halász, NEKA
36 hlasov
41
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
42
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
35 hlasov
43
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
34 hlasov
44
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
45
Peter Haščík, NEKA
29 hlasov
46
Marcel Behro, NEKA
26 hlasov
47
Jaroslav Jánoš, NEKA
22 hlasov
48
Peter Sita, NEKA
20 hlasov
49
Jakub Mišek, NEKA
19 hlasov
50
Viera Gbelcová, SNS
19 hlasov
51
Juraj Janček, DOMA DOBRE
19 hlasov
52
Martin Ostrovský, SNS
17 hlasov
53
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
54
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
55
Zuzana Frišová, DOST
15 hlasov
56
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
57
Anna Šimončičová, SNS
11 hlasov
58
Pavol Gabriška, DOST
10 hlasov
59
Norbert Pavlovič, KSS
10 hlasov
60
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
61
Vladimír Kozmál, SNS
9 hlasov
62
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
9 hlasov
63
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
64
Marián Semáč, NAJ
6 hlasov
65
Peter Bartovič, MOST - HÍD
6 hlasov
66
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
5 hlasov
67
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
4 hlasov
68
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
3 hlasov
69
Rudolf Šulek, NAJ
3 hlasov