vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
43,75%
Ján Lunter NEKA
21,88%
Jozef Šimko NEKA
18,75%
Igor Kašper NEKA
9,38%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
3,13%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
3,13%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

18,18
%
2017 1. kolo
20,28
%
2013 2. kolo
29,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,18%
2013 2. kolo 20,28%
2013 1. kolo 29,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
21 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
18 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
15 hlasov
4
Gejza Mede, NEKA
12 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
10 hlasov
6
Ladislav Lang, MOST - HÍD
10 hlasov
7
Ladislav Rigó, SMK-MKP
6 hlasov
8
Ivan Hazucha, SMER-SD
6 hlasov
9
Csaba Csízi, MOST - HÍD
6 hlasov
10
Aladár Bari, MOST - HÍD
4 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
4 hlasov
12
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
13
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
14
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
15
Jozef Šimko, NEKA
2 hlasov
16
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
17
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
19
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
20
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
21
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
22
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
23
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
24
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
25
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
26
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
27
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
28
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
29
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
30
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Miroslava Vargová, NEKA
33
Stanislava Zvarová, SMER-SD
34
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
35
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
36
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
37
Roman Lebeda, NEKA
38
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
39
Stanislav Krahulec, NEKA
40
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
41
Anatolij Jefimov, KSS
42
Peter Mináč, SMER-SD
43
Miroslava Grendelová, KSS
44
Zdenek Očovan, NAJ
45
Róbert Čipka, KSS
46
Martin Pliešovský, SNS
47
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS