Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
44,44%
Igor Kašper NEKA
20,20%
Jozef Šimko NEKA
13,13%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
9,09%
Marian Kotleba ĽSNS
6,06%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,02%
Martin Juhaniak NEKA
2,02%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,02%
Pavel Greksa NEKA
1,01%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
66 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
60 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
56 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
41 hlasov
5
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
32 hlasov
6
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
28 hlasov
7
Vojtech Szajkó, SRK
15 hlasov
8
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
14 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
14 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
11
Csaba Csízi, MOST - HÍD
11 hlasov
12
Aladár Bari, MOST - HÍD
8 hlasov
13
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
14
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
15
Gejza Mede, NEKA
6 hlasov
16
Ján Lichanec, NEKA
5 hlasov
17
Stanislava Zvarová, SMER-SD
4 hlasov
18
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
19
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
4 hlasov
20
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
21
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
25
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
29
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
33
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasov
34
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
35
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
37
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
38
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
39
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
41
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
42
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
43
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
44
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
45
Ivan Hazucha, SMER-SD
46
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
47
Zdenek Očovan, NAJ
48
Alena Pivovarčiová, NP
49
Miroslava Vargová, NEKA

Volebná účasť

35,06
%
2017 1. kolo
15,73
%
2013 2. kolo
28,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,06%
2013 2. kolo 15,73%
2013 1. kolo 28,67%