vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
42,57%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
36,94%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12,61%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,03%
Róbert Bačinský NEKA
1,80%
Jozef Bobík NEKA
0,68%
Rudolf Botka NP
0,68%
Jozef Červenák RIS
0,68%
Adam Šepetka NAJ
0,68%
Oliver Petrík JĽSS
0,45%
Jarmila Tkáčová SNS
0,45%
Jaroslav Džunko NEKA
0,23%
Vladislav Stanko NEKA
0,23%
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

23,49
%
2017 1. kolo
6,13
%
2013 2. kolo
12,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,49%
2013 2. kolo 6,13%
2013 1. kolo 12,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Mento, NEKA
289 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
160 hlasov
3
Karol Pataky, MOST - HÍD
157 hlasov
4
Peter Rico, MOST - HÍD
123 hlasov
5
Jozef Želinský, MOST - HÍD
121 hlasov
6
József Kopasz, SMK-MKP
117 hlasov
7
Zoltán Ilko, SMK-MKP
109 hlasov
8
Gejza Sačko, MOST - HÍD
108 hlasov
9
Ján Juhász, MOST - HÍD
85 hlasov
10
Jozef Horváth, MOST - HÍD
82 hlasov
11
István Takács, SMK-MKP
79 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
78 hlasov
13
Csilla Bálintová, SMK-MKP
77 hlasov
14
Edina Kocsisová, NEKA
75 hlasov
15
Peter Pandy, MOST - HÍD
74 hlasov
16
Tibor Sáradi, SMK-MKP
64 hlasov
17
Marek Čižmár, NEKA
61 hlasov
18
Gustáv Liszkai, SMER-SD
43 hlasov
19
Viktor Palko, MOST - HÍD
42 hlasov
20
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
21
Róbert Puci, SMER-SD
41 hlasov
22
Rastislav Petrovič, SMER-SD
34 hlasov
23
Július Hajdu, SMER-SD
34 hlasov
24
Dionýz Szabó, ŠKV
32 hlasov
25
Jana Mondiková, SMER-SD
32 hlasov
26
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
30 hlasov
27
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
28
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
29
Peter Bačkovský, ŠKV
17 hlasov
30
Libuša Babuľaková, ŠKV
15 hlasov
31
Marta Hrobová, ÚSVIT
14 hlasov
32
Tichomír Kačo, ŠKV
13 hlasov
33
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
34
Michaela Ducárová, ŠKV
11 hlasov
35
Martin Galgoczy, NEKA
10 hlasov
36
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
37
Ján Seman, ŠANCA
9 hlasov
38
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
39
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
40
Slavomír Illeš, NEKA
9 hlasov
41
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
42
Gabriel Garanič, NEKA
8 hlasov
43
Terézia Stanková, NEKA
8 hlasov
44
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
45
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
46
Alexander Kis-Géczi, NAJ
7 hlasov
47
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
48
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
49
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
50
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
51
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
52
Peter Bielek, SNS
6 hlasov
53
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
54
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
55
Radoslav Rendeš, ŠKV
5 hlasov
56
Katarína Kasardová, KSS
4 hlasov
57
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
58
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
59
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
60
Adrian Haraszti, NAJ
4 hlasov
61
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
62
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasov
63
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
64
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
65
Milan Malý, KSS
2 hlasov
66
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
67
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
68
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
69
Michal Magnes, SNS