vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
46,49%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33,38%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,86%
Róbert Bačinský NEKA
3,78%
Jarmila Tkáčová SNS
3,24%
Jozef Bobík NEKA
2,70%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,16%
Oliver Petrík JĽSS
1,89%
Jaroslav Džunko NEKA
0,41%
Adam Šepetka NAJ
0,41%
Rudolf Botka NP
0,27%
Jozef Červenák RIS
0,27%
Vladislav Stanko NEKA
0,14%
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

20,58
%
2017 1. kolo
9,23
%
2013 2. kolo
14,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,58%
2013 2. kolo 9,23%
2013 1. kolo 14,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
323 hlasov
2
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
252 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
208 hlasov
4
Peter Malík, SNS
202 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER-SD
182 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
166 hlasov
7
František Farkaš, SMER-SD
162 hlasov
8
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
161 hlasov
9
Ján Mihalečko, SMER-SD
158 hlasov
10
Pavol Kuchta, SMER-SD
151 hlasov
11
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
150 hlasov
12
Timea Sotáková, SMER-SD
126 hlasov
13
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
112 hlasov
14
Jozef Sokologorský, SMER-SD
100 hlasov
15
Dušan Goda, NEKA
84 hlasov
16
Radoslav Smutný, SP
81 hlasov
17
Jozef Bobík, NEKA
68 hlasov
18
Michal Stričík, ŠKV
65 hlasov
19
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
20
Valéria Eľková, NEKA
50 hlasov
21
Stanislav Gaľa, ŠKV
49 hlasov
22
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
48 hlasov
23
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
24
Ľudovít Adam, NEKA
45 hlasov
25
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
26
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
27
Emil Čurma, SNS
41 hlasov
28
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
29
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
30
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
36 hlasov
31
Peter Badida, VZDOR
31 hlasov
32
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
33
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
34
Peter Borza, SNS
29 hlasov
35
Lukáš Pažinka, NEKA
29 hlasov
36
Matej Šarocký, ŠANCA
29 hlasov
37
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
28 hlasov
38
Mária Bálintová, MOST - HÍD
26 hlasov
39
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
23 hlasov
40
Jaroslav Vaľo, SNS
23 hlasov
41
Marián Markovič, ŠKV
23 hlasov
42
Ján Viselka, NEKA
21 hlasov
43
Marek Misár, NAJ
21 hlasov
44
Peter Sabol, SNS
21 hlasov
45
Branislav Sijka, NEKA
19 hlasov
46
Iveta Golmicová, ŠANCA
19 hlasov
47
Bohuš Jakuboc, ŠKV
19 hlasov
48
Erik Sibal, NEKA
19 hlasov
49
Milan Barančík, ÚSVIT
19 hlasov
50
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
18 hlasov
51
Viliam Brandis, NAJ
17 hlasov
52
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
17 hlasov
53
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
54
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
16 hlasov
55
Marek Švingál, ŠKV
16 hlasov
56
Ildikó Vargová, ŠKV
15 hlasov
57
Peter Horňák, DS
15 hlasov
58
Ondrej Golas, NEKA
14 hlasov
59
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
13 hlasov
60
Karol Pavelka, SNS
13 hlasov
61
Mikuláš Kiš, NAJ
11 hlasov
62
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
63
Marta Hermannová, NAJ
11 hlasov
64
Marián Nistor, ŠKV
11 hlasov
65
Jozef Onda, NAJ
11 hlasov
66
Jozef Jambor, NAJ
9 hlasov
67
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
68
Peter Jakab, MOST - HÍD
8 hlasov
69
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
70
Oskar Szabo, SZS
7 hlasov
71
Miroslav Šimko, SNS
7 hlasov
72
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
73
Mária Vargová, MOST - HÍD
5 hlasov
74
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasov