Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
62,20%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
28,35%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
6,30%
Róbert Bačinský NEKA
1,57%
Rudolf Botka NP
0,79%
Oliver Petrík JĽSS
0,79%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
101 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
76 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
71 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
60 hlasov
5
Zoltán Ilko, SMK-MKP
59 hlasov
6
Csilla Bálintová, SMK-MKP
49 hlasov
7
Jozef Horváth, MOST - HÍD
47 hlasov
8
Tibor Sáradi, SMK-MKP
45 hlasov
9
István Takács, SMK-MKP
37 hlasov
10
Ján Juhász, MOST - HÍD
34 hlasov
11
Gejza Sačko, MOST - HÍD
32 hlasov
12
Peter Pandy, MOST - HÍD
31 hlasov
13
Štefan Duč, NEKA
26 hlasov
14
Gustáv Liszkai, SMER-SD
17 hlasov
15
Viktor Palko, MOST - HÍD
17 hlasov
16
Peter Rico, MOST - HÍD
17 hlasov
17
Dionýz Szabó, ŠKV
14 hlasov
18
Zoltán Mento, NEKA
12 hlasov
19
Marek Čižmár, NEKA
10 hlasov
20
Edina Kocsisová, NEKA
9 hlasov
21
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
22
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
23
Marta Hrobová, ÚSVIT
5 hlasov
24
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
25
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
26
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
27
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Július Hajdu, SMER-SD
3 hlasov
32
Jana Mondiková, SMER-SD
2 hlasov
33
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
34
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
35
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
36
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
39
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
41
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
42
Róbert Puci, SMER-SD
1 hlasov
43
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
44
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
45
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
46
Peter Figeľ, DS
1 hlasov
47
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
48
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
49
Rastislav Petrovič, SMER-SD
1 hlasov
50
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
52
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
53
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
54
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
55
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
56
Radoslav Rendeš, ŠKV
57
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
58
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
59
Milan Malý, KSS
60
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
61
Jozef Gamrát, NEKA
62
Štefan Kandráč, NP
63
Adrian Haraszti, NAJ
64
Antónia Hrabská, ŠKV
65
Katarína Kasardová, KSS
66
Alexander Kis-Géczi, NAJ
67
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68
Michal Magnes, SNS
69
Marián Vanci, ŠKV

Volebná účasť

28,08
%
2017 1. kolo
9,90
%
2013 2. kolo
24,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,08%
2013 2. kolo 9,90%
2013 1. kolo 24,70%