vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
67,91%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
21,39%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,35%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,07%
Lukáš Sisák KSS
1,07%
Jarmila Tkáčová SNS
1,07%
Róbert Bačinský NEKA
0,53%
Jozef Bobík NEKA
0,53%
Oliver Petrík JĽSS
0,53%
Ján Struk SMS
0,53%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

35,28
%
2017 1. kolo
10,43
%
2013 2. kolo
19,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,28%
2013 2. kolo 10,43%
2013 1. kolo 19,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roland Szabó, SMER-SD
87 hlasov
2
Anetta Strýčková, NEKA
76 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
74 hlasov
4
Gabriel Böhm, NEKA
68 hlasov
5
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
7
Mária Lacková, NEKA
26 hlasov
8
Ondrej Bernát, SMER-SD
21 hlasov
9
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
10
Peter Derevjaník, SMER-SD
17 hlasov
11
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
15 hlasov
13
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Slavomír Borovský, DS
15 hlasov
15
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
17
Ján Serbin, NEKA
14 hlasov
18
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
19
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
20
Erika Zámboriová, ŠKV
12 hlasov
21
Radoslav Hodor, NEKA
12 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
23
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
24
Július Pelegrin, NEKA
10 hlasov
25
Michal Rečka, SMER-SD
10 hlasov
26
Tibor Bráz, NEKA
9 hlasov
27
Martina Dutková, NEKA
9 hlasov
28
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
9 hlasov
29
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
30
Vojtech Farkaš, NEKA
8 hlasov
31
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
32
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
33
Ervín Kompuš, NAJ
7 hlasov
34
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
35
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
7 hlasov
36
Monika Gergelová, SNS
7 hlasov
37
Július Begala, NEKA
6 hlasov
38
Mária Dulovičová, NEKA
6 hlasov
39
Anton Király, SMK-MKP
6 hlasov
40
Gábor Szalay, SMK-MKP
6 hlasov
41
Jarmila Vaňová, ŠKV
6 hlasov
42
Alexander Horváth, MOST - HÍD
6 hlasov
43
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
44
Peter Seman, KSS
5 hlasov
45
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
46
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
47
Jozef Hric, KSS
4 hlasov
48
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
4 hlasov
49
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
50
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
51
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
52
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
53
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
54
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
55
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
56
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
57
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
58
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
59
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
61
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
62
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
63
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
64
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Peter Kocai, NAJ
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD