Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
59,26%
Jozef Mihalčin ĽSNS
25,93%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
3,70%
Ján Garaj NEKA
3,70%
Andrej Gmitter NEKA
3,70%
Milan Šteiner SZS
3,70%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Jozef Šváč NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
9 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
7 hlasov
3
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
4
Štefan Hreha, SMER-SD
5 hlasov
5
Marián Hreňo, SOĽ
4 hlasov
6
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
4 hlasov
7
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
8
Stanislav Obický, NEKA
4 hlasov
9
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
10
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
11
Jozef Baran, SMER-SD
3 hlasov
12
Martina Hliboká, SOĽ
3 hlasov
13
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
14
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
15
Jozef Berta, SMER-SD
2 hlasov
16
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
17
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasov
18
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
19
Alfonz Kobielský, NEKA
2 hlasov
20
Ľubomír Pidaný, SNS
2 hlasov
21
Juraj Kuročka, SMER-SD
2 hlasov
22
Ľubomír Lukič, SMER-SD
2 hlasov
23
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
24
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
26
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
27
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
28
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
29
Peter Kocák, NEKA
1 hlasov
30
Miroslav Baník, NEKA
1 hlasov
31
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
34
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
35
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Blažena Matisová, NEKA
1 hlasov
37
Peter Novák, SNS
1 hlasov
38
Monika Palková, SP
1 hlasov
39
Samuel Bruss, NEKA
1 hlasov
40
Peter Treciak, NaS - ns
41
Ivan Koščík, NEKA
42
Andrej Krišanda, SNS
43
Miroslav Kroka, NP
44
Anton Orokocký, VZDOR
45
Ján Pivovarník, SNS
46
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Štefan Straka, NEKA
48
Miroslava Urbanová, NaS - ns
49
Marta Vagaská, SNS
50
Ján Katriňák, RIS
51
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
52
Roman Goroľ, EDS
53
Ondrej Hreha, SZS
54
Dušan Vilenik, SNS

Volebná účasť

28,72
%
2017 1. kolo
29,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,72%
2013 1. kolo 29,78%