vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
40,66%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
29,67%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,79%
Oliver Petrík JĽSS
6,59%
Jozef Bobík NEKA
5,49%
Róbert Bačinský NEKA
4,40%
Jarmila Tkáčová SNS
3,30%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,10%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

14,39
%
2017 1. kolo
8,88
%
2013 2. kolo
18,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 14,39%
2013 2. kolo 8,88%
2013 1. kolo 18,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
34 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER-SD
29 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER-SD
24 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
24 hlasov
5
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
6
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
7
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER-SD
20 hlasov
9
Ľudovít Adam, NEKA
18 hlasov
10
Pavol Kuchta, SMER-SD
18 hlasov
11
Jozef Sokologorský, SMER-SD
16 hlasov
12
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
13
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Timea Sotáková, SMER-SD
15 hlasov
15
Michal Stričík, ŠKV
15 hlasov
16
Jozef Bobík, NEKA
15 hlasov
17
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
18
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
19
Marek Misár, NAJ
13 hlasov
20
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
21
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
25
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
26
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
27
Peter Badida, VZDOR
7 hlasov
28
Emil Čurma, SNS
7 hlasov
29
Peter Malík, SNS
7 hlasov
30
Peter Borza, SNS
6 hlasov
31
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
32
Mária Bálintová, MOST - HÍD
6 hlasov
33
Dušan Goda, NEKA
5 hlasov
34
Lukáš Pažinka, NEKA
5 hlasov
35
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Milan Barančík, ÚSVIT
5 hlasov
37
Stanislav Gaľa, ŠKV
4 hlasov
38
Ján Viselka, NEKA
4 hlasov
39
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
40
Jozef Jambor, NAJ
3 hlasov
41
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
42
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasov
43
Peter Horňák, DS
3 hlasov
44
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
45
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
46
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasov
47
Iveta Golmicová, ŠANCA
2 hlasov
48
Marián Markovič, ŠKV
2 hlasov
49
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
50
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasov
51
Matej Šarocký, ŠANCA
2 hlasov
52
Radoslav Smutný, SP
2 hlasov
53
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
54
Peter Sabol, SNS
2 hlasov
55
Erik Sibal, NEKA
2 hlasov
56
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlasov
57
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
59
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
60
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
61
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
62
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
63
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
64
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
65
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
66
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
67
Tibor Varga, SMK-MKP
68
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Karol Pavelka, SNS
70
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
71
Mikuláš Kiš, NAJ
72
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
73
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
74
Mária Vargová, MOST - HÍD