Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50,00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15,22%
Lukáš Sisák KSS
10,87%
Jarmila Tkáčová SNS
8,70%
Rudolf Botka NP
6,52%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,35%
Róbert Bačinský NEKA
2,17%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,17%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Bielek, SNS
39 hlasov
2
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
3
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
4
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
5
Michaela Ducárová, ŠKV
8 hlasov
6
Róbert Puci, SMER-SD
7 hlasov
7
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
8
Marek Čižmár, NEKA
6 hlasov
9
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
10
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
11
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
12
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasov
13
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
14
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
15
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
16
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
17
Libuša Babuľaková, ŠKV
3 hlasov
18
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
19
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Jana Mondiková, SMER-SD
2 hlasov
21
Rastislav Petrovič, SMER-SD
2 hlasov
22
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
23
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Július Hajdu, SMER-SD
2 hlasov
25
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
26
Milan Malý, KSS
1 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
28
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Karol Pataky, MOST - HÍD
1 hlasov
30
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
32
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
33
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
34
Gabriel Garanič, NEKA
1 hlasov
35
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
36
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
38
Jozef Horváth, MOST - HÍD
39
Peter Rico, MOST - HÍD
40
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
41
Gejza Sačko, MOST - HÍD
42
Radoslav Rendeš, ŠKV
43
Tibor Sáradi, SMK-MKP
44
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
45
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
46
Marta Hrobová, ÚSVIT
47
Antónia Hrabská, ŠKV
48
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
49
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
50
Zoltán Ilko, SMK-MKP
51
Adrian Haraszti, NAJ
52
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
53
Csilla Bálintová, SMK-MKP
54
Edina Kocsisová, NEKA
55
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
56
Alexander Kis-Géczi, NAJ
57
Štefan Kandráč, NP
58
Štefan Duč, NEKA
59
Ján Juhász, MOST - HÍD
60
Peter Figeľ, DS
61
Gustáv Liszkai, SMER-SD
62
Zoltán Mento, NEKA
63
Slavomír Illeš, NEKA
64
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
65
Viktor Palko, MOST - HÍD
66
József Kopasz, SMK-MKP
67
Csaba Furik, SMK-MKP
68
Peter Pandy, MOST - HÍD
69
István Takács, SMK-MKP

Volebná účasť

40,90
%
2017 1. kolo
12,50
%
2013 2. kolo
18,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,90%
2013 2. kolo 12,50%
2013 1. kolo 18,75%