vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,90%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,73%
Štefan Surmánek ĽSNS
13,56%
Oliver Petrík JĽSS
10,17%
Rudolf Botka NP
6,78%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
6,78%
Róbert Bačinský NEKA
3,39%
Jozef Bobík NEKA
1,69%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

20,37
%
2017 1. kolo
9,25
%
2013 2. kolo
17,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,37%
2013 2. kolo 9,25%
2013 1. kolo 17,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
32 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
23 hlasov
3
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
4
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
5
Štefan Duč, NEKA
11 hlasov
6
Gabriel Garanič, NEKA
10 hlasov
7
Július Hajdu, SMER-SD
10 hlasov
8
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
9
Peter Bačkovský, ŠKV
9 hlasov
10
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
11
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER-SD
9 hlasov
13
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Jana Mondiková, SMER-SD
9 hlasov
15
Radoslav Rendeš, ŠKV
8 hlasov
16
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Antónia Hrabská, ŠKV
8 hlasov
18
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
19
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Tichomír Kačo, ŠKV
7 hlasov
22
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
23
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Slavomír Illeš, NEKA
6 hlasov
26
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
27
Jozef Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
28
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
29
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Michal Magnes, SNS
5 hlasov
31
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
32
István Takács, SMK-MKP
5 hlasov
33
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
35
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
36
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
37
Karol Pataky, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
39
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
41
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
42
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
43
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasov
44
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Gejza Sačko, MOST - HÍD
2 hlasov
46
Milan Malý, KSS
2 hlasov
47
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
48
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
49
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
50
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
51
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
53
Gustáv Liszkai, SMER-SD
1 hlasov
54
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
55
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
56
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
57
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
59
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
60
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
61
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
62
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
63
Tibor Sáradi, SMK-MKP
64
Peter Rico, MOST - HÍD
65
Peter Pandy, MOST - HÍD
66
Štefan Kandráč, NP
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
68
Csaba Furik, SMK-MKP
69
Jozef Želinský, MOST - HÍD