Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,90%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23,73%
Štefan Surmánek ĽSNS
13,56%
Oliver Petrík JĽSS
10,17%
Rudolf Botka NP
6,78%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
6,78%
Róbert Bačinský NEKA
3,39%
Jozef Bobík NEKA
1,69%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
32 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
23 hlasov
3
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
4
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
5
Štefan Duč, NEKA
11 hlasov
6
Gabriel Garanič, NEKA
10 hlasov
7
Július Hajdu, SMER-SD
10 hlasov
8
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
9
Peter Bačkovský, ŠKV
9 hlasov
10
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
11
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER-SD
9 hlasov
13
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Jana Mondiková, SMER-SD
9 hlasov
15
Radoslav Rendeš, ŠKV
8 hlasov
16
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Antónia Hrabská, ŠKV
8 hlasov
18
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
19
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Tichomír Kačo, ŠKV
7 hlasov
22
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
23
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Slavomír Illeš, NEKA
6 hlasov
26
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
27
Jozef Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
28
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
29
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Michal Magnes, SNS
5 hlasov
31
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
32
István Takács, SMK-MKP
5 hlasov
33
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
35
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
36
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
37
Karol Pataky, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
39
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
41
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
42
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
43
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasov
44
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Gejza Sačko, MOST - HÍD
2 hlasov
46
Milan Malý, KSS
2 hlasov
47
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
48
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
49
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
50
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
51
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
52
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
53
Gustáv Liszkai, SMER-SD
1 hlasov
54
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
55
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
56
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
57
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
59
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
60
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
61
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
62
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
63
Tibor Sáradi, SMK-MKP
64
Peter Rico, MOST - HÍD
65
Peter Pandy, MOST - HÍD
66
Štefan Kandráč, NP
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
68
Csaba Furik, SMK-MKP
69
Jozef Želinský, MOST - HÍD

Volebná účasť

20,37
%
2017 1. kolo
9,25
%
2013 2. kolo
17,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,37%
2013 2. kolo 9,25%
2013 1. kolo 17,59%