vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
39,97%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39,81%
Štefan Surmánek ĽSNS
9,47%
Jarmila Tkáčová SNS
3,21%
Róbert Bačinský NEKA
3,05%
Lukáš Sisák KSS
0,96%
Jaroslav Džunko NEKA
0,80%
Oliver Petrík JĽSS
0,64%
Jozef Bobík NEKA
0,48%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,32%
Vladislav Stanko NEKA
0,32%
Ján Struk SMS
0,32%
Adam Šepetka NAJ
0,32%
Rudolf Botka NP
0,16%
Jozef Červenák RIS
0,16%

Volebná účasť

23,23
%
2017 1. kolo
7,91
%
2013 2. kolo
14,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,23%
2013 2. kolo 7,91%
2013 1. kolo 14,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Hojstrič, NEKA
374 hlasov
2
Iveta Rušinová, SMER-SD
241 hlasov
3
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
151 hlasov
4
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
145 hlasov
5
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
131 hlasov
6
Pavol Bečarik, SNS
124 hlasov
7
Lívia Kozlová, ŠKV
116 hlasov
8
Vladimíra Dunková, ŠKV
114 hlasov
9
Ján Volný, SMER-SD
114 hlasov
10
Michal Komara, SMER-SD
108 hlasov
11
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
103 hlasov
12
Radovan Ďorko, ŠKV
93 hlasov
13
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
81 hlasov
14
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
69 hlasov
15
Lea Grečková, SMER-SD
68 hlasov
16
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
17
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
18
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
63 hlasov
19
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
63 hlasov
20
Peter Zelený, SNS
61 hlasov
21
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
22
Janka Brziaková, SMER-SD
59 hlasov
23
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
24
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
57 hlasov
25
Adnan Akram, NEKA
54 hlasov
26
Dávid Demečko, SNS
49 hlasov
27
Ondrej Kapusta, NEKA
48 hlasov
28
Róbert Kočiš, NEKA
36 hlasov
29
Maroš Divok, NEKA
29 hlasov
30
Beáta Janovcová, SNS
28 hlasov
31
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
28 hlasov
32
Stanislav Lorko, SNS
25 hlasov
33
Rastislav Neuvirth, ŠKV
22 hlasov
34
Milan Smižanský, ŠANCA
22 hlasov
35
Valter Retter, SNS
21 hlasov
36
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
20 hlasov
37
Martin Kaščák, SNS
16 hlasov
38
Miroslav Pomajdík, VZDOR
14 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
11 hlasov