vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
56,25%
Marian Kotleba ĽSNS
31,25%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
6,25%
Milan Urbáni SMS
6,25%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Ján Lunter NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

29,03
%
2017 1. kolo
25,00
%
2013 2. kolo
36,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,03%
2013 2. kolo 25%
2013 1. kolo 36,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislava Zvarová, SMER-SD
11 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
9 hlasov
3
Michal Bagačka, SMER-SD
8 hlasov
4
Ján Lichanec, NEKA
8 hlasov
5
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
6
Ivan Hazucha, SMER-SD
4 hlasov
7
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
8
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
9
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
10
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
11
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
12
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
13
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
15
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
16
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
17
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
18
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
19
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
20
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
21
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
22
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
23
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
24
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
25
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
26
Aladár Bari, MOST - HÍD
27
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
28
Vojtech Szajkó, SRK
29
Ladislav Rigó, SMK-MKP
30
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
31
Jozef Šimko, NEKA
32
Martin Pliešovský, SNS
33
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Alena Pivovarčiová, NP
35
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
37
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Peter Juhász, SMK-MKP
39
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
41
Ladislav Lang, MOST - HÍD
42
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
43
Roman Lebeda, NEKA
44
Gejza Mede, NEKA
45
Vojtech Menyhárt, NEKA
46
Zdenek Očovan, NAJ
47
Ferenc Auxt, SMK-MKP
48
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Tomáš Agócs, MOST - HÍD