vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
60,87%
Marian Kotleba ĽSNS
15,22%
Martin Juhaniak NEKA
9,78%
Igor Kašper NEKA
8,70%
Milan Urbáni SMS
3,26%
Miroslav Gálik NAS
1,09%
Jozef Sásik SĽSAH
1,09%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

56,49
%
2017 1. kolo
40,76
%
2013 2. kolo
33,54
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 56,49%
2013 2. kolo 40,76%
2013 1. kolo 33,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Šabo, SMER-SD
31 hlasov
2
Ondrej Lunter, NEKA
22 hlasov
3
Viera Dubačová, NEKA
21 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
21 hlasov
5
Ján Šulaj, SMER-SD
20 hlasov
6
Ľubica Laššáková, SMER-SD
18 hlasov
7
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
8
Jakub Gajdošík, SMER-SD
16 hlasov
9
Jana Orlická, NEKA
16 hlasov
10
Katarína Belicová, NEKA
15 hlasov
11
Marcel Pecník, NEKA
14 hlasov
12
Igor Kašper, NEKA
13 hlasov
13
Milan Lichý, NEKA
12 hlasov
14
Ladislav Topoľský, SMER-SD
11 hlasov
15
Vladimír Sklenka, NEKA
11 hlasov
16
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
17
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
18
Daniel Karas, SMER-SD
10 hlasov
19
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Marek Modranský, SMER-SD
10 hlasov
21
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
22
Viera Krakovská, NEKA
9 hlasov
23
Erika Karová, NEKA
9 hlasov
24
Matej Bučko, NEKA
9 hlasov
25
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Peter Gogola, NEKA
8 hlasov
28
Ivan Šabo, NEKA
7 hlasov
29
Karol Konárik, SNS
7 hlasov
30
Pavol Bielik, NEKA
7 hlasov
31
Martin Turčan, NEKA
7 hlasov
32
Ľudmila Priehodová, NEKA
6 hlasov
33
Monika Geregová, MOST - HÍD
6 hlasov
34
Hubert Štoksa, NEKA
6 hlasov
35
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
36
Miroslav Ostrihoň, NEKA
5 hlasov
37
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
5 hlasov
38
Július Ernek, SNS
5 hlasov
39
Ivan Saktor, NEKA
5 hlasov
40
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
41
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Matúš Molitoris, NEKA
4 hlasov
43
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
44
Jiří Pěč, NEKA
3 hlasov
45
Milan Mikulec, MOST - HÍD
3 hlasov
46
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
48
Andrea Maková, NEKA
3 hlasov
49
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
50
Miroslav Bálint, NEKA
2 hlasov
51
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Ján Gereg, SNS
2 hlasov
53
Roman Ružica, ŠANCA
2 hlasov
54
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
2 hlasov
55
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
56
Dominik Veselovský, SNS
2 hlasov
57
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
58
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
59
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
60
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
61
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
62
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
63
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
64
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
66
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
67
Ivan Kostúr, KSS
68
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
69
Ľubomír Kuracina, NAJ
70
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
71
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
72
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
73
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
74
Jaroslav Sekerka, KSS
75
Vladimír Túry, ŠANCA
76
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
77
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
78
Dana Boháčiková, NP
79
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
80
Miloš Vajs, NP