vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
52,48%
Tibor Mikuš NEKA
44,20%
Márius Novák NP
1,40%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,15%
József Berényi SMK
0,64%
Konrád Rigó Most-Híd
0,13%

Volebná účasť

36,34
%
2017 1. kolo
21,66
%
2013 2. kolo
16,98
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 36,34%
2013 2. kolo 21,66%
2013 1. kolo 16,98%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Zemko, SMER-SD
512 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
231 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
178 hlasov
4
Augustín Hambálek, SMER-SD
148 hlasov
5
Karol Zachar, SMER-SD
143 hlasov
6
Matej Lančarič, NEKA
139 hlasov
7
Marek Neštický, NEKA
127 hlasov
8
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
121 hlasov
9
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
119 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
111 hlasov
11
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
12
Tibor Pekarčík, NEKA
104 hlasov
13
Vladimír Púčik, SMER-SD
97 hlasov
14
Štefan Krištofík, SMER-SD
92 hlasov
15
Marián Galbavý, NEKA
90 hlasov
16
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
17
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
84 hlasov
18
Ľubomír Antal, SMER-SD
83 hlasov
19
Martin Uhlík, NEKA
83 hlasov
20
Marta Gubrická, SMER-SD
77 hlasov
21
Bystrík Stanko, NEKA
76 hlasov
22
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
23
Šimon Štefunko, NEKA
74 hlasov
24
Peter Sloboda, NEKA
71 hlasov
25
Jaroslav Cehlárik, NEKA
70 hlasov
26
Valburga Lobotková, SMER-SD
70 hlasov
27
Jozef Klokner, NEKA
66 hlasov
28
Juraj Novota, NEKA
60 hlasov
29
Iveta Bakičová, NEKA
53 hlasov
30
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
31
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
32
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
33
Peter Haščík, NEKA
48 hlasov
34
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
35
Jozef Koricina, NEKA
45 hlasov
36
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
45 hlasov
37
Peter Chmela, NEKA
43 hlasov
38
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
39
Jozef Pobiecký, NEKA
42 hlasov
40
Norbert Halász, NEKA
38 hlasov
41
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
42
Elena Kátlovská, NEKA
37 hlasov
43
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
44
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
28 hlasov
45
Zuzana Frišová, DOST
27 hlasov
46
Marcel Behro, NEKA
26 hlasov
47
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
48
Jakub Mišek, NEKA
22 hlasov
49
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
50
Jaroslav Jánoš, NEKA
20 hlasov
51
Peter Sita, NEKA
17 hlasov
52
Juraj Janček, DOMA DOBRE
17 hlasov
53
Viera Gbelcová, SNS
16 hlasov
54
Anna Šimončičová, SNS
16 hlasov
55
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
56
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
57
Martin Ostrovský, SNS
12 hlasov
58
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
12 hlasov
59
Vladimír Kozmál, SNS
12 hlasov
60
Norbert Pavlovič, KSS
11 hlasov
61
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
10 hlasov
62
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
63
Pavol Gabriška, DOST
8 hlasov
64
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
7 hlasov
65
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
7 hlasov
66
Peter Bartovič, MOST - HÍD
6 hlasov
67
Rudolf Šulek, NAJ
6 hlasov
68
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
6 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ