vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,27%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
41,82%
Róbert Bačinský NEKA
5,45%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,64%
Jaroslav Džunko NEKA
1,82%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO

Volebná účasť

27,58
%
2017 1. kolo
22,77
%
2013 2. kolo
25,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,58%
2013 2. kolo 22,77%
2013 1. kolo 25,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
30 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
28 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
26 hlasov
4
Gustáv Liszkai, SMER-SD
25 hlasov
5
Zoltán Ilko, SMK-MKP
22 hlasov
6
Csilla Bálintová, SMK-MKP
20 hlasov
7
Jozef Želinský, MOST - HÍD
18 hlasov
8
Gejza Sačko, MOST - HÍD
17 hlasov
9
Jozef Horváth, MOST - HÍD
17 hlasov
10
Tibor Sáradi, SMK-MKP
17 hlasov
11
István Takács, SMK-MKP
17 hlasov
12
Peter Pandy, MOST - HÍD
12 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER-SD
11 hlasov
14
Július Hajdu, SMER-SD
9 hlasov
15
Peter Bačkovský, ŠKV
8 hlasov
16
Zoltán Mento, NEKA
8 hlasov
17
Peter Rico, MOST - HÍD
8 hlasov
18
Dionýz Szabó, ŠKV
8 hlasov
19
Róbert Puci, SMER-SD
7 hlasov
20
Rastislav Petrovič, SMER-SD
7 hlasov
21
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
22
Ján Juhász, MOST - HÍD
5 hlasov
23
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
24
Edina Kocsisová, NEKA
4 hlasov
25
Štefan Duč, NEKA
4 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Tichomír Kačo, ŠKV
3 hlasov
31
Adrian Haraszti, NAJ
3 hlasov
32
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
34
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
36
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
38
Viktor Palko, MOST - HÍD
2 hlasov
39
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
40
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
41
Katarína Kasardová, KSS
1 hlasov
42
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
43
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
44
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Marián Vanci, ŠKV
46
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
47
Gabriel Garanič, NEKA
48
Jozef Gamrát, NEKA
49
Peter Figeľ, DS
50
Michaela Ducárová, ŠKV
51
Peter Bielek, SNS
52
Libuša Babuľaková, ŠKV
53
Antónia Hrabská, ŠKV
54
Marta Hrobová, ÚSVIT
55
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
56
Terézia Stanková, NEKA
57
Iveta Solomonová, KSS
58
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59
Ján Seman, ŠANCA
60
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
61
Radoslav Rendeš, ŠKV
62
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
63
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Milan Malý, KSS
65
Michal Magnes, SNS
66
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69
Slavomír Illeš, NEKA