vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
43,94%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
25,26%
Ján Garaj NEKA
11,25%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,86%
Pavol Gašper NEKA
3,63%
Andrej Gmitter NEKA
1,90%
František Oľha Šanca
1,38%
František Bednár NAJ
1,21%
Miroslav Škvarek SNS
0,52%
Jozef Šváč NP
0,52%
Eduard Markovič NEKA
0,35%
Milan Šteiner SZS
0,17%

Volebná účasť

33,95
%
2017 1. kolo
31,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,95%
2013 1. kolo 31,3%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER-SD
401 hlasov
2
Miroslav Baník, NEKA
181 hlasov
3
Štefan Straka, NEKA
138 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
112 hlasov
5
Ján Ragan, NEKA
111 hlasov
6
Roman Goroľ, EDS
103 hlasov
7
Samuel Bruss, NEKA
98 hlasov
8
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
82 hlasov
10
Milan Bužo, EDS
78 hlasov
11
Peter Kocák, NEKA
71 hlasov
12
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
13
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
67 hlasov
14
Štefan Hreha, SMER-SD
61 hlasov
15
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
49 hlasov
16
Ľubomír Lukič, SMER-SD
46 hlasov
17
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44 hlasov
18
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
19
Michal Huňák, EDS
43 hlasov
20
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
21
Stanislav Obický, NEKA
39 hlasov
22
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
23
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
24
Marta Vagaská, SNS
32 hlasov
25
Alfonz Kobielský, NEKA
32 hlasov
26
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
27
Miroslav Kroka, NP
31 hlasov
28
Miroslav Gešper, NEKA
26 hlasov
29
Blažena Matisová, NEKA
25 hlasov
30
Andrej Krišanda, SNS
19 hlasov
31
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
32
Martina Hliboká, SOĽ
17 hlasov
33
Dušan Vilenik, SNS
15 hlasov
34
Ľubomír Pidaný, SNS
15 hlasov
35
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
36
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
15 hlasov
37
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
38
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
39
Peter Novák, SNS
10 hlasov
40
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
41
Ondrej Hreha, SZS
9 hlasov
42
Ivan Koščík, NEKA
9 hlasov
43
Vincent Antoš, KSS
9 hlasov
44
Mária Kurovská, NaS - ns
7 hlasov
45
Zuzana Zavadská, SZ
6 hlasov
46
Miroslava Urbanová, NaS - ns
6 hlasov
47
Monika Palková, SP
6 hlasov
48
Ján Katriňák, RIS
6 hlasov
49
Peter Treciak, NaS - ns
5 hlasov
50
Ján Laco, ŠANCA
4 hlasov
51
Jozef Karchňak, ÚSVIT
4 hlasov
52
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
53
Marián Hreňo, SOĽ
2 hlasov
54
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov