vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
46,25%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
36,36%
Jarmila Tkáčová SNS
4,35%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,56%
Róbert Bačinský NEKA
3,16%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,37%
Vladislav Stanko NEKA
1,98%
Jozef Červenák RIS
0,40%
Jaroslav Džunko NEKA
0,40%
Oliver Petrík JĽSS
0,40%
Lukáš Sisák KSS
0,40%
Adam Šepetka NAJ
0,40%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Ján Struk SMS

Volebná účasť

28,01
%
2017 1. kolo
11,65
%
2013 2. kolo
14,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,01%
2013 2. kolo 11,65%
2013 1. kolo 14,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
138 hlasov
2
Martina Dutková, NEKA
128 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
4
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
6
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
8
Ján Kokarda, NEKA
28 hlasov
9
František Petro, SMER-SD
26 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
11
Miloš Barcal, NEKA
26 hlasov
12
Ondrej Bernát, SMER-SD
23 hlasov
13
Erika Zámboriová, ŠKV
20 hlasov
14
Pavol Lehotský, NEKA
17 hlasov
15
Radoslav Hodor, NEKA
17 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
17
Mária Dulovičová, NEKA
17 hlasov
18
Ján Serbin, NEKA
17 hlasov
19
Anetta Strýčková, NEKA
17 hlasov
20
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
21
Mária Lacková, NEKA
16 hlasov
22
Jarmila Vaňová, ŠKV
16 hlasov
23
Michal Rečka, SMER-SD
15 hlasov
24
Gabriel Böhm, NEKA
14 hlasov
25
Július Beluscsák, NEKA
14 hlasov
26
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
13 hlasov
28
Tomáš Suchý, ŠANCA
12 hlasov
29
Vojtech Farkaš, NEKA
12 hlasov
30
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
31
Július Pelegrin, NEKA
10 hlasov
32
Monika Gergelová, SNS
9 hlasov
33
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
9 hlasov
34
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
35
Slavomír Horváth, SNS
9 hlasov
36
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
37
Peter Kocai, NAJ
8 hlasov
38
Roland Szabó, SMER-SD
8 hlasov
39
Ján Horváth, NEKA
7 hlasov
40
Július Begala, NEKA
7 hlasov
41
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
42
Jozef Krešák, ŠANCA
6 hlasov
43
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
5 hlasov
44
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
45
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
46
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
47
László Köteles, SMK-MKP
4 hlasov
48
Jozef Hric, KSS
4 hlasov
49
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
50
Slavomír Borovský, DS
4 hlasov
51
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
52
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasov
53
Alexander Képes, SMK-MKP
3 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
55
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
56
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
3 hlasov
57
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
58
Peter Seman, KSS
3 hlasov
59
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
60
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
61
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
62
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
63
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
64
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
65
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
66
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov