vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
46,97%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
33,39%
Štefan Škultéty NEKA
11,29%
Ferdinand Vavrík NEKA
4,09%
Petra Hajšelová Sme rodina
2,45%
Nora Pániková SZS
1,15%
Igor Valko NP
0,65%

Volebná účasť

34,60
%
2017 1. kolo
13,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,6%
2013 1. kolo 13,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Hudec, NEKA
450 hlasov
2
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
355 hlasov
3
Lukáš Beták, NEKA
347 hlasov
4
Jozef Kováč, NEKA
281 hlasov
5
Peter Mikula, NEKA
167 hlasov
6
Alena Bulková, NEKA
110 hlasov
7
Stanislav Svatik, NEKA
109 hlasov
8
Michal Križan, NEKA
73 hlasov
9
Tomáš Vaňo, NEKA
72 hlasov
10
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
70 hlasov
11
Štefan Škultéty, NEKA
64 hlasov
12
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
13
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
14
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
15
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
16
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
17
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
18
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
19
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42 hlasov
20
Miroslav Řádek, NEKA
41 hlasov
21
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
22
Ján Krátky, NEKA
39 hlasov
23
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
24
Miloš Mičega, NEKA
37 hlasov
25
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
35 hlasov
26
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
27
Danica Birošová, NEKA
31 hlasov
28
Miloslav Baco, NEKA
31 hlasov
29
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
30
Martin Hošták, NEKA
28 hlasov
31
Ingrid Opatovská, NEKA
28 hlasov
32
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
33
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
34
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
35
Ľubomír Horný, NEKA
23 hlasov
36
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
22 hlasov
37
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
38
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
39
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
40
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
41
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
42
Martin Smolka, NEKA
18 hlasov
43
Dagmar Mikulová, NEKA
18 hlasov
44
Daniela Felgrová, NEKA
18 hlasov
45
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
46
Marek Trsťan, NEKA
16 hlasov
47
Denisa Martinková, NaS - ns
14 hlasov
48
Rastislav Šepták, NEKA
14 hlasov
49
Viera Žilková, NEKA
11 hlasov
50
Henrieta Crkoňová, NEKA
9 hlasov
51
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
52
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
53
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
54
Ľubomír Slávik, NaS - ns
6 hlasov
55
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov